Podsumowujemy posłów. Sejm w liczbach

Donald Tusk opuścił 6505 sejmowych głosowań, Anna Sobecka wniosła aż 1326 interpelacji, a Marek Polak najczęściej był za zmianami w prawie.

Serwis e-prawnik.pl podsumował prace posłów. W nowej sekcji Sejm bez tajemnic możemy przejrzeć informacje o posiedzeniach i wszystkich głosowaniach, jakie przeprowadzono podczas tej kadencji Sejmu. Znajdziemy w niej również interpelacje posłów wraz z odpowiedziami organów, do których je wysyłano.

Przechodząc do zakładki rankingów możemy szybko sprawdzić, który z polityków był najbardziej aktywny, który opuścił najwięcej spotkań czy jest mistrzem najdłuższych wypowiedzi. Ponadto sprawdzimy, kto jest największym optymistą i najczęściej głosuje „ZA”. Dowiemy się też, który z posłów najczęściej jest „PRZECIW” zmianom w prawie.

e-prawnik.pl

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 12.5.2018

  Renta socjalna rośnie

  Ustawa przyjęta przez parlament podwyższa rentę socjalną do poziomu najniższej renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy. W efekcie renta socjalna została podwyższona z 865,03 do 1.029,80 (...)

 • 18.5.2018

  Obniżka zarobków pracowników samorządowych oraz posłów i senatorów

  Rząd zdecydował, że od 1 lipca 2018 r. o 20% obniżone zostaną wynagrodzenia m.in. wójtów, burmistrzów i prezydentów miast oraz ich zastępców. Z kolei przyjęta (...)

 • 17.5.2018

  E-zwolnienia od 1 grudnia

  E-zwolnienia jako jedyna forma zaświadczeń o niezdolności do pracy zaczną obowiązywać dopiero od 1 grudnia br. Ustawa zmieniająca ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia (...)

 • 26.4.2018

  Renta socjalna w górę

  Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o rencie socjalnej zakłada podwyższenie od 1 czerwca 2018 roku renty socjalnej do kwoty najniższej renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy. (...)

 • 16.4.2017

  Więźniowie do pracy...

  Przygotowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Centralny Zarząd Służby Więziennej program „Praca dla więźniów” został ogłoszony 27 kwietnia 2016 roku. Program obejmuje (...)