Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

płot w granicy a dom sąsiada

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Wiatm Sprawa przedstawia sie nastepująco, Czy można postawic płot poniżej 220 cm-czyli taki 215cm,bezpośrednio pod czyimiś oknami.Sasiad ma dom w granicy działki z oknami na moja posesje-ja juz dawno oddałem mu częśc swojej działki-pas szerokości metra, żeby sobie mógł bez przeszkód obchodzić dom dookoła i płot całkowicie stoi na mojej części. Czy moge postawić w jego miejsacu drewniany pełny płot, który stałby na mojej posesji, ale częsciowo przysłaniał widok z okien sasiada?Dodam że sąsiad jest "elementem patologicznym", stąd chęć odciecia sie od niego.

  Odpowiedz Cytuj
 • studencik prawa
  Wysłany: 2005-08-01 18:12:38

  By postawić płot powyżej dwóch metrów o charakterystyce pełnej Trzeba uzyskac pozwolenie na budowe w urzedzie. Jescli chodzi o sam w sobie płot generalnie powinien oz być sfinalizowany przez 2 sasiadow po polowie. Jednak jesli nie jest to mozliwe trzeba brac pod uwage okna. Jesli płot przeslania znaczaca ilosc swiatla nie jest to dozwolone.
 • Reklama

 • lysol
  Wysłany: 2007-10-05 20:33:22

  jak jest patologia to nalezy ja zlikwidowac daj cyn zbiore chlopakow i przyjedziemy
 • krecham
  Wysłany: 2017-08-10 13:53:28

  Witam sąsiad chce postawić płot na działce tuż przy moim oknie 0.5m jaki może postawić i czy w ogole może
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane