Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Taras na działce według Quad usum

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam,

    Czy na budowę tarasu na gruncie, na bloczkach betonowych wymagane jest pozwolenie na budowę, lub zgłoszenie ?
    Dodam, że taras będzie skonstruowany z palet. Do palet zostaną przykręcone deski. Nie będzie w żaden sposób przymocowany do elewacji budynku.

    I następne pytanie. Do działki sąsiada jest 4 m. Czy mogę wykonać taras do długości 3,2 m, tak żeby zostawić tylko 80 cm od działki sąsiadującej ?

    Taras ok 12 m2.

    Będę wdzięczny za wszelaką pomoc w tym temacie.

    Pozdrawiam.

    Łukasz

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane