Forum prawne

jak napisać wyjaśnienia Do SĄDU odnośnie sprawy podejrzanego z art.286 1kk

Witam dziś dostałem pismo z Warszawy z Prokuratury iż akt oskarżenia jako ja podejrzany w oszustwie został przesłany do sądu w warszawie III wydział karny, chodzi o to iż kiedyś jakieś pół roku temu sprzedałem na aukcji odtwarzacz mp3 na kwotę tam około 250zł, pan ładnie mi zapłacił, ja paczkę wysłałem na jego adres jakieś dwa miesiące temu zawitała u mnie policja pytając o ten fakt i przywożąc mi wezwanie na przesłuchanie w tej sprawie że niby paczka nie dotarła na co mam potwierdzenie które wiozłem razem ze sobą na policje, zostałem przesłuchany wszystko im wyjaśniłem dałem potwierdzenie nadania paczki, pan policjant powiedział mi proszę się nie martwić jak ma pan potwierdzenie nic się nie będzie działo i w tej sytuacji że tak powiem olałem to sobie, po okresie znów 2 miesięcy przyszło mi pismo o fakcie że będę się sondował o to że paczka nie dotarła do tego pana na kwotę 250zł to są dla mnie kpiny ale co najlepsze zadzwoniłem do Prokuratury w Warszawie podałem numer sprawy, Pani powiedziała żeby zadzwonił do głównej pani prokurator która to prowadzi zadzwoniłem, dostałem takie informację na ten temat iż paczka została nadana ale poszła na inny adres, a ja mówię ze na dobry a ta pani a skąd mam wiedzieć czy powiedzenie nie było podrobione a ja mówię że nie bo każdą paczkę wysyłam zawszę, zapytałem dlaczego ten pan co mi sprawę założył nie kontaktował się ze mną żeby mu oddać pieniądze, niestety otrzymałem odpowiedź nie interesuję nas to ! później otrzymałem numer sprawy sądowej i zadzwoniłem do tego sądu podałem numer pani mi powiedziała że można napisać pismo odnośnie wyjaśnień do tej sprawy że chce oddać pieniądze i załatwić to polubownie, mam dane do tego Pana lecz nie mam numeru telefonu myślałem żeby napisać list polecony z potwierdzeniem odbioru w tej sprawię i napisać że chce dojść do porozumienia i zwrócić pieniądze za tą paczką ale nie wiem czy teraz to coś już zmieni, mieszkam koło KIELC i będę musiał jechać aż do Warszawy aby wyjaśnić tą sprawę błagam was pomóżcie

2010.11.3 17:4:21

Odpowiedzi w temacie: jak napisać wyjaśnienia Do SĄDU odnośnie sprawy podejrzanego z art.286 1kk (4)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika