Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Były chce zabrać dziecko.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, pilnie poszukuję odpowiedzi na moje troski. Mam z byłym już partnerem 2,5 miesięczną córkę. Rozstalismy się na dniach, a wcześniej zostawiłam dom rodzinny i wyjechałam do niego prawie 500km. Teraz chce wrócić w swoje strony, gdyż tu nie mam nikogo i bardzo mi ciężko. Niestety ojciec dziecka powiedział, że zrobi wszystko by odebrać mi córkę i on nie wyraża zgody na jej wyjazd tak daleko.
    Tak więc moje pytanie brzmi czy mam się czego obawiać? Czy może mi ją zabrać? Faktem jest że kiedyś lubiłam wyjścia i nie stronilam szczególnie od alkoholu. Ale teraz od roku nie miałam go w ustach, palenie też dawno rzuciłam (jeszcze przed ciążą). On ma mieszkanie własne (tzn kredyt) a ja niestety nie. Panicznie boję się odejść, ale on wykańcza i poniza mnie psychicznie i nie chcę mieszkać tak daleko od osób u których mam wsparcie.

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane