Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

prawnik w Płocku, który mówi zrozumiałym jezykiem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, chciałam podzielić się z innymi,którzy może miała taki problem jaki miałam ja. Każdy prawnik do którego trafiłam używał niezrozumiałe dla mnie języka i używał mnóstwa prawniczych sformułowań a jak coś poszło nie tak to twierdził, że widocznie nie zrozumiałam, bo on to przecież tłumaczył.
    Na szczęście sąsiadka poleciła mi odpowiedzialnego i bardzo zaangażowane prawnika- Pan mecenas Adam Dobrogoszcz. Polecam - wytłumaczył mi cierpliwie wszystkie zawiłości mojej sprawy, zajął sie napisaniem wszystkich potrzebnych pism. Jestem już szczęśliwa bo wszystko w mojej sprawie poszło po mojej myśli. Gorąco go polecam, naprawdę szkoda czasu i pieniędzy na innych,ma kancelarię na Sienkiewicza.

    Odpowiedz Cytuj
  • Witam, z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
  • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane