Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wyjazd z dzieckiem na wycieczkę za granicę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam,

    wraz ze swoimi dziećmi wybieram się na wakacje w góry, chciałabym podczas pobytu zrobić jednodniową wycieczkę do Czech. Czy w związku z tym wymagana jest zgoda ojca? Jesteśmy rozwiedzeni a punkt 2 wyroku stanowi: "wykonywanie władzy rodzicielskiej nad małoletnią .... powierza matce, pozostawiając ojcu prawo do współdecydowania o istotnych sprawach dziecka takich jak wybór szkoły, zawodu czy sposobu leczenia".
    Dodatkowo czy ojciec bez mojej zgody i bez informowania mnie może instalować na telefonie dziecka aplikacje typu "gdzie jest moje dziecko"?

    pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje.

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane