Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dziedziczenie długu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Przyjęłam spadek po mamie z dobrodziejstwem inwentarza,
  Jest jednak mieszkanie po mamie nie wchodzące do spadku zadłużone, czy pomimo tego że nei wchodzi w skład spadku będę musiała spłacić długi?

  Odpowiedz Cytuj
 • Witam, Mam 21 lat i w zeszły piątek dowiedziałam się (pismo z sądu), że ma stawić się na rozprawę sądową w sprawie długu jaki pozostawił po sobie mój wujek - brata mojej babci. Wujek zmarł w 2012r ja byłam wtedy jeszcze niepełnoletnia i jak powiedziała mi moja babcie, rodzice chyba nie zabezpieczyli mnie na przyszłość. Co mogę teraz zrobić w tej sprawie. W podobnej sytuacji jest moja siostra, która ukończyła 18 lat 15 listopada 2017r. i jeszcze mój kuzyn, syn mojej mamy ale on ma dopiero 10 lat. Czy my musimy płacić za błędy i nieumiejętności naszych rodziców? Proszę powiedzcie co mamy robić. rozprawa 20 marca
 • Reklama

 • * syn brata mojej mamy
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.