PAH zaprasza do współpracy
Polska Akcja Humanitarna zaprasza do współpracy, która będzie dobrym znakiem zaangażowania Państwa Firmy w realizację zasad odpowiedzialnego biznesu oraz osiągnięcia długofalowego celu - wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez budowę jej przyjaznego wizerunku i utrwalenie go w świadomości współpracowników i klientów.
W grudniu bieżącego roku mija 16 lat od powstania Polskiej Akcji Humanitarnej. W ciągu tych lat, Fundacji stała się jedną z najlepiej znanych organizacji pozarządowych w Polsce, a jej działalność ważnym elementem życia społecznego. Nasze programy pomocy, zarówno w kraju jak i za granicą, cieszą się dużym zaufaniem i poparciem społecznym.
Najważniejsze jest jednak to, że uczestniczymy w procesie odbudowy życia społeczeństw dotkniętych przez kataklizmy i wojny. Dzięki współpracy z przedsiębiorstwami wypracowujemy stabilność i niezależność Fundacji w niesieniu pomocy humanitarnej i rozwojowej w Polsce i na całym świecie. Pozwala nam to na planowanie realizacji programów w perspektywie wieloletniej. Dzięki Państwa współpracy wspólnie budujemy wizerunek Polski, jako kraju pomagającego - kraju, który potrafi się dzielić.
Niosąc pomoc w wielu krajach nauczyliśmy się bardzo wiele. Stworzyliśmy rozwiązania innowacyjne i skuteczne, które w trwały sposób rozwiązują problemy różnych grup społecznych. Prowadzimy najlepiej znany w Polsce program dożywiania dzieci Pajacyk. Specjalizujemy się w programach wodnych - zapewniając dostęp do wody pitnej; programach edukacyjnych - odbudowując szkoły oraz prowadząc różne programy edukacyjne w najbiedniejszych, zniszczonych wojnami i kataklizmami krajach świata. Pomagamy naszym beneficjentom odzyskiwać niezależność, przeciwdziałając utrwalaniu biedy i bezradności. Przy Państwa pomocy jesteśmy w stanie zdziałać znacznie więcej.
Formy współpracy
Projekty PAH
Dodatkowych informacji udziela Grzegorz Gruca (+48 22 828 8882 w. 226, grzegorz.gruca@pah.org.pl).
Źródło: PKPP Lewiatan - www.pkpplewiatan.pl
Skomentuj artykuł - Twoje zdanie jest ważne
Czy uważasz, że artykuł zawiera wszystkie istotne informacje? Czy jest coś, co powinniśmy uzupełnić? A może masz własne doświadczenia związane z tematem artykułu?