Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

areszt tymczasowy 2013

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Chcialem sie zapytac na czym dokladnie polega taki areszt tymczsowy oraz jak dlugo on trwa? Najwazniejsze pytanie czy mozna sie widziec wtedy z osoba aresztowana tymczasowo czy konieczna bedzie asysta policji wówczas?

  Odpowiedz Cytuj
 • Tymczasowe aresztowanie, ze względu na swój izolacyjny charakter jest dużo bardziej dotkliwe dla osadzonego, niż pobyt w więzieniu dla skazanych. Aresztowani nie mają, w przeciwieństwie do skazanych, prawa do rozmów telefonicznych i przepustek. Ich korespondencja jest cenzurowana przez organ śledczy, co powoduje niejednokrotnie wielotygodniowe opóźnienia poczty. Widzenia z najbliższymi uzależnione są od zgody prokuratora.
 • Reklama

 • KnbqjZYMtUMcIdJoXA
  Wysłany: 2016-09-27 23:31:58

  JU9V8v plexzletcngk, [url=http://mnbvyvdlxhin.com/]mnbvyvdlxhin[/url], [link=http://zozctblpcstu.com/]zozctblpcstu[/link], http://crivexntfxzi.com/
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane