Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dobry adwokat!!!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Szukam dobrego adwokata w województwie małopolskim, sprawa dotyczy przestępstwa gospodarczego.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz Cytuj
 • Trudno dziś znaleźć dobrego adwokata ale z całą pewnością można odradzić sprawdzonego adwokarta Filipa Fedorowicza! Z Przykrością odradzam korzystanie z usług tego adwokata. bierze pieniądze bez wystawienia potwierdzeń i fv, nie dotrzymuje terminów sądowych przez co naraża na straty, nie wysyła pism w sprawach których się podjął. nie odbiera telefonów! Wycofuje się nie doprowadziwszy spraw do końca - spraw za które pobrał niemałą opłątę!!!!!!!!! Co najmniej Odradzamy!!!!
 • Reklama

 • Do spraw rodzinnych polecam Mariusza Borucha, jego kancelaria mieści się w Bronowicach, na stronie www jest dokładny adres i tel kontaktowy. Generalnie moja współpraca z tą kancelarią przebiegała bardzo pomyślnie wiec z czystym sumieniem mogę polecić usługi mec Borucha
 • Kancelaria mec Mariusza Borucha została przeniesiona w okolice Ronda Mogilskiego, nowy adres to: ul. Generała Chłopickiego 12/2. Życzę powodzenia w rozwiązaniu sprawy.
 • Jestem przedsiębiorcą. Ostatnio miałem kilka spraw sadowych. Zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniej kancelarii i adwokata. Znajomy polecił mi kancelarie adwokacką Tomasz Bizoń działającą w Wadowicach (www.adwokat-wadowice.pl)Jestem naprawdę zadowolony z usług tej kancelarii. Pełen profesjonalizm, szybie załatwianie spraw, indywidualne podejście do klienta, możliwość negocjowania ceny za daną sprawę. Polecam w 100%.
 • Polecam mecenasa Marcina Kurowskiego z Wadowic. Świetny fachowiec, kreatywny i błyskotliwy prawnik. Bardzo rzetelny i zaangażowany w sprawę. Świetnie prowadzi sprawy.
 • Bardzo dobra znajomość prawa oraz zrozumienie sytuacji klienta, dzięki czemu sprawa została zakończona po mojej myśli. Cenię sobie współpracę z mec. Kurowskim. Polecam do współpracy na przyszłość.
 • W takich sprawach na pewno trzeba mieć dobrego adwokata. Poczytaj sobie na blogu www.factolex.pl to może znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania, a jeśli już dojdzie do sprawy to polecam http://malopolskiadwokat.pl/ ponieważ są najlepsi. Dzięki nim udało mi się wygrać sprawę już na 2 rozprawie, a szanse nie były aż tak duże. Polecam.
 • Jasia
  Wysłany: 2016-06-30 10:56:42

  Najlepsza kancelaria w województwie małopolskim http://malopolskiadwokat.pl/ Mają oddziały w Olkuszu, w Krakowie oraz w Wadowicach. Prawnicy na prawdę są dobrzy i uczciwi. Mają doświadczenie w różnych kwestiach. Szczerze polecam również blog, w którym można się dowiedzieć wiele przydatnych informacji na temat prawa http://www.factolex.pl/
 • Edyta
  Wysłany: 2017-09-03 14:01:03

  Polecam kancelarie Pana Dominika Marchewki
 • Asia
  Wysłany: 2017-09-14 08:14:01

  Potrzebuję pilnie adwokata w sprawach karnych na terenie Koszalin. Proszę o pomoc
 • Adam
  Wysłany: 2017-10-07 13:49:48

  Niestety nie polecam kancelarii Pana Dominika Marchewki jest adwokatem nieuczciwym, często się umawia na spotkanie, po czym nie ma go na dyżurze w kancelarii.
 • Ewelina
  Wysłany: 2017-10-07 13:57:10

  Tak, pan Adam ma rację też miałam zderzenie z tą całą pseudo kancelarią Dominik Marchewka, kompletnie nieprofesjonalna kancelaria. Czytając opinie na internecie miałam wrażenie że jest ok,tyle pozytywnych opinii. Tymczasem również nie zastałam pana mecenasa Marchewki na dyżurze. Mam wrażenie że opinie wpisują mu jacyś znajomi.
 • Jarek
  Wysłany: 2018-02-13 01:15:34

  Jeżeli kogoś nie ma to pewnie ma dużo zleceń bo po co traciłby szanse na kolejne zlecenia...ja bardzo tą kancelarię
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.