Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

sprawa alimentacyjna -adwokat Łódź!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • wanda44 alimenty.pl
  Wysłany: 2013-01-30 23:06:33

  Witam! Czeka mnie trudna sprawa o alimenty od męża. Czy ktoś by mógłby mi polecić jakiegoś dobrego , niedrogiego adwokata najlepiej z Łodzi? Z góry dziękuję!

  Odpowiedz Cytuj
 • magda sz. alimenty.pl
  Wysłany: 2013-01-30 23:19:01

  Dobra jest adwokat Magdalena Chróścielewska - Ziębaczewska. Przyjmuje w samym centrum Łodzi! Profesjonalny fachowiec, który zajmuje się w dużej mierze właśnie sprawami rodzinnymi. Dzięki niej w miarę bezboleśnie przeżyłam swój rozwód. Dobry adwokat z ludzkim podejściem i cenami, które nie zabijają.Z pewnością doradzi Tobie i zajmie się porządnie Twoją sprawą, więc możesz śmiało się skontaktować z tą kancelarią. Polecam.
 • Reklama

 • kleo88 alimenty.pl
  Wysłany: 2013-01-30 23:55:01

  Zgadzam się z Magdą. Sz. Adwokat Chróścielewska - Ziębaczewska to dobry fachowiec i znawca prawda. Długo sama szukałam. Jednak, albo trafiałam na mało profesjonalnych adwokatów, albo drogich. W końcu postanowiłam popytać wśród znajomych, a jak wiadomo zdanie osób, które korzystały z usług kancelarii najlepszą rekomendacją. Zasięgłam języka u osób, które naprawdę miały ciężką sytuację i dzięki tej kancelarii wyszły z problemów cało. Zaryzykowałam i też udało mi się pozytywnie zakończyć moją batalię o alimenty na dziecko. Niedrogi, dobry adwokat!. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

 • halina alimenty.pl
  Wysłany: 2013-09-23 14:55:23

  U mnie było tak, że były mąż miał płacić alimenty na dwójkę naszych dzieci, ale nie wywiązywał się z tego. Dodam, że powodem nie był brak pieniędzy, bo mój były pracuje w międzynarodowej firmie i sporo zarabia. On po prostu uznał, że nie będzie płacić i tyle. W ogóle dzieci go nie interesują, nie odwiedza ich, nie dzwoni. Moją sprawę prowadzi p. Krakowiński z kancelarii przy Żwirki. Najpierw wysłałam prośbę o e-poradę. Ale potem zdecydowałam się na to, by pomogli mi w wyciągnięciu od męża pieniędzy na utrzymanie naszych dzieci. Sprawa cały czas jest w toku.
 • halina alimenty.pl
  Wysłany: 2013-09-24 09:11:29

  U mnie było tak, że były mąż miał płacić alimenty na dwójkę naszych dzieci, ale nie wywiązywał się z tego. Dodam, że powodem nie był brak pieniędzy, bo mój były pracuje w międzynarodowej firmie i sporo zarabia. On po prostu uznał, że nie będzie płacić i tyle. W ogóle dzieci go nie interesują, nie odwiedza ich, nie dzwoni. Moją sprawę prowadzi p. Krakowiński z kancelarii przy Żwirki. Najpierw wysłałam prośbę o e-poradę. Ale potem zdecydowałam się na to, by pomogli mi w wyciągnięciu od męża pieniędzy na utrzymanie naszych dzieci. Sprawa cały czas jest w toku.
 • sowcia alimenty.pl
  Wysłany: 2013-11-25 13:43:59

  Moja sprawa niestety jest bardzo skomplikowana. Duża batalia przede mną. Jednak widzę -jak to się mówi- światełko w tunelu. Moją sprawą zajmuje się mec Jan Malinowski. Poleciła mi go koleżanka której poprowadził rozwód a potem alimenty.Wszystko zakończyło się pomyślnie dla koleżanki, Wiem, że pracuje on razem z siostrą, która zajmuje się także sprawami rozwodowymi. Myślę, że to człowiek godny polecania w trudnych sprawach.

 • Zgadzam się z wypowiedziami powyżej dotyczących adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Korzystałam z jej usług w zeszlym roku. Pomogła mi uwolnić się od męża tyrana. Dzięki niej zaczęłam nowe życie
 • masza alimenty.pl
  Wysłany: 2013-12-20 15:02:17

  korzystałam z usług Małgorzaty Książek z Piotrkowa Trybunalskiego, bo nie ma stawek łódzkich, a nie za bardzo mogłam sobie pozwolić na wysokie koszty, szarpałam się z moim byłym dłuuugo, bo rozwodząc się ze mną rozwiódł też się z dziećmi, cwaniak dobrze zarabia, ale na dzieci płacić nie łaska było, po długiej batalii pani Małgorzata wywalczyła satysfakcjonujące mnie alimenty, ale nikomu nie życzę takiej przeprawy, czuję się jak wrak, nigdy nie spodziewałam się, że spotka mnie aż taka podłość, a przed slubem mój były był taki czarujący... szkoda gadać
 • JBala alimenty.pl
  Wysłany: 2014-01-05 16:56:53

  W sprawach związanych z prawem rodzinnym dużo dobrego słyszałam o adw. Magdalenie Chróścielewskiej. Na innych portalach ma dużo pozytywnych opinii. Poza tym moja znajoma była bardzo zadowolona z jej usług. Do sprawy podeszła z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.
 • U mnie był dość duży problem z alimentami. Bo skończyłam 18 lat i mój ojciec stwierdził, że jak jestem pełnoletnia to mogę utrzymywać się sama. Chciałam rozpocząć studia za granicą, mieszkałam tylko z mamą, która przez te wszystkie lata otrzymywała alimenty od ojca, ale były to niskie kwoty, więc utrzymywała mnie tak naprawdę sama. Mając 18 lat musiałam sama wystosować pismo do sądu (wcześniej wszystkimi alimentacyjnymi sprawami zajmowała się mama). Bałam się, że na sali sądowej sobie nie poradzę, więc zdecydowałam się na pomoc prawnika. W pracy u mojej mamy polecili Macieja Krakowińskiego. Wszystko przebiegło łatwiej niż się spodziewałam. Wiem,że sama pewnie nie wywalczyłabym takiej kwoty jaką chciałam, ba, pewnie byłoby ciężko wywalczyć cokolwiek. A p. Maciej bardzo mi pomógł i wytłumaczył wszystkie aspekty prawne, wiedziałam na czym stoję.
 • agi alimenty.pl
  Wysłany: 2014-09-16 09:14:18

  Aktualnie staram się o alimenty od mojego byłego męża. W sprawie pomoga mi Maciej Krakowiński. Myślę, że bez niego na pewno nie poradzilabym sobie tak łatwo i szybko. Napisał za mnie pismo do sądu, niedługo jest rozprawa i wiem, że z prawnikiem na pewno sobie na sali sądowej poradzę. Wcześniej już dostawałam alimenty od męża, pobierał je komornik z jego konta, niestety zgodziłam się, żeby płacił mi sam i to była bardzo zła decyzja. Uciekł po prostu do innego miasta, musiałam go szukać. Nie chcę kolejnej takiej sytuacji, dlatego wiem, że prawnik mi pomoże.
 • i83 alimenty.pl
  Wysłany: 2014-09-29 23:37:20

  Jaki prawnik z Łodzi do sprawy o alimenty?
 • Alimenty Łódź - jaki prawnik?
 • Mnie z alimentami i rozwodem pomógł mecenas Maciej Krakowiński. Mąż był uparty i nie chciał ustąpić, chociaż zajmuje wysokie stanowisko i bardzo dobrze zarabia. Było z czego ściągać. Myślałam, że łatwo pójdzie, no bo w sumie rozwód był z jego winy i powinien płacić na swoje dzieci, ale nie. Gdyby nie pomoc pana Macieja, to nie wiem, czy w ogóle dostałabym te alimenty, bo mąż też miał dobrego prawnika, także polecam.
 • Polecamy skorzystać z tej wyszukiwarki: http://premium.e-prawnik.pl/szukaj, można w łatwy sposósb znaleźć prawniak z naszego miasta i w dodatku sprawdzić opinie na jego temat.

 • mea alimenty.pl
  Wysłany: 2014-11-16 18:00:29

  Mnie rozwodzili prawnicy z kancelarii Grawalex na Kościuszki 93 w Łodzi, szczerze polecam wywalczyli dla mnie i dziecka bardzo wysokie alimenty (adekwatne do zarobków mojego ex). Naprawdę profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy. Poza tym są bardzo empatyczni. Jakby ktoś szukał namiarów to zostawiam http://grawalex.pl/category/prawo-rodzinne/
 • Jak korzystałem z kancelarii prawnej Grawalex, są zdecydowanie najlepsi. Rzetelni i empatyczni, wierzą w swoich klientów i walczą w ich imieniu. Naprawdę czuć zaangażowanie. Ja wygrałem z nimi prawa do wyłącznej opieki nad dziećmi i zachowałem cały majątek. tutaj masz namiar http://grawalex.pl/prawo-rodzinne/
 • Swoją panią adwokat do sprawy o rozwód i alimenty znalazłam na giełdzie porad prawnych, najpierw chciałam zasięgnąć porady ale pani mecenas wytłumaczyła mi wszystkie procedury postępowania i uznałam, że sama nie dam sobie rady.
 • Różyczka alimenty.pl
  Wysłany: 2014-11-21 11:08:41

  Przechodziłam przez rozwód, nie mieliśmy dzieci więc było trochę łatwiej, do podziału pozostał majątek, jestem zadowolona że sprawa poszła sprawnie, bo już na pierwszej rozprawie. swoją panią adwokat znalazłam na giełdzie porad prawnych, napisz na priv a podam namiary.
 • ja też korzystałam z kancelarii prawnej Grawalex, szczerze polecam, bo Panie są bardzo kompetentne i empatyczne. Mnie przedstawiły wszystkie możliwości, powiedziały co z czym się wiąże, jakie konsekwencje decyzji i co można z daną sytuacją zrobić. No i to co jest ważne to to że cenową są przystępne (rozłożyły mi płatność na raty - żeby było to dla mnie mniej uciążliwe). Widzę, że link do strony już jest podany, ale jakby ktoś chciał bezpośrednio nr to zostawiam 507 514 444. Pozdrawiam i życzę wszystkim rozwodzącym się rozwodu z tak dobrym zakończeniem jak mój :)
 • jak w Łodzi to tylko Grawalex bo mają największy nacisk na obsługę klienta, i duży wybór sprawdzonych mecenasów. Tam na pewno tak jak i ja znajdziesz pomoc. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 • kasia55 alimenty.pl
  Wysłany: 2015-02-04 13:42:51

  Polecam Adwokat Burską z Łodzi. Specjalizuje się w sprawach rodzinnych a namiary dostalam od zadowolonej koleżanki. Ma też bloga i tam jest adres jej biura. Adres bloga: http://rozwodlodz.blogspot.com/
 • Warszawa nie jest tak daleko, a tam jest Kancelaria Kazus http://dobryadwokat.eu Znają się na prawie rodzinnym - adwokat z tej kancelarii opiekował się moją znajomą podczas rozwodu.
 • Ja w Łodzi polecam Magdalenę Chróścielewską. Współpracuję z nią od kilku lat i widzę, jak kancelaria się rozwija. Obecnie Pani Mecenas zarządza całą grupą prawników, która pod jej przewodnictwem zajmuje się wieloma różnymi dziedzinami prawa. Prawo rodzinne to jej główna specjalność więc jak najbardziej spróbuj.
  Zobacz profil
 • MartaZZ alimenty.pl
  Wysłany: 2015-06-12 22:09:38

  Mi w kwestii alimentów pomagała p. Magdalena Chróścielewska. Trzeba przyznać, że jest bardzo dobra w tym, co robi. Użeranie się w tej kwestii z moim byłym mężem nie było przyjemne, ale p. mecenas była nieugięta, a przy tym była zawsze świetnie przygotowana do rozpraw.
 • Popieram moje przedmówczynie - również w sprawie alimentów korzystałam z porad Pani Mecenas Chróścielewskiej. Udało nam się wygrać sprawę chociaż nie była łatwa. Pani Mecenas jednak wykazała się ogromnym profesjonalizmem.
 • Miałem poważny problem z moją byłą żoną, która chciała mi odebrać prawa rodzicielskie do naszej córki. Dzięki pomocy Pani Mecenas udało mi się tą sprawę szybko i skutecznie rozwiązać na korzyść moją i mojego dziecka. Polecam.
 • Miałem poważny problem z moją byłą żoną, która chciała mi odebrać prawa rodzicielskie do naszej córki. Dzięki pomocy Pani Mecenas udało mi się tą sprawę szybko i skutecznie rozwiązać na korzyść moją i mojego dziecka. Polecam.
 • Pani Wando polecam mecenas Burską z Łodzi sam korzystałem z polecenia i zgadzam się pełni z opiniami o tym że jest świetna. Daje link do jej strony w internecie www. adwokatweb.eu
 • Z mężem to ja już takie przygody miałam jak mało kto. Walczyliśmy najpierw o rozwód, potem o kontakty z dzieckiem. Tylko dzięki pomocy pani Chróścielewskiej udało mi się wyjść na prostą.
 • Z mężem to ja już takie przygody miałam jak mało kto. Walczyliśmy najpierw o rozwód, potem o kontakty z dzieckiem. Tylko dzięki pomocy pani Chróścielewskiej udało mi się wyjść na prostą.
 • Z mężem to ja już takie przygody miałam jak mało kto. Walczyliśmy najpierw o rozwód, potem o kontakty z dzieckiem. Tylko dzięki pomocy pani Chróścielewskiej udało mi się wyjść na prostą.
 • Epoch alimenty.pl
  Wysłany: 2015-08-12 17:11:17

  Do takich spraw , dobrze jest mieć dobrego adwokata. Proponował bym Ci skontaktować sie z mecenas Chróścielewską. Ona w tych tematach jest bardzo dobra. Ma pełne obeznanie w tej dziedzinie prawa. Zawsze możesz do niej zadzwonić - 666 609 065 umówić się na spotkanie i zobaczysz co Ci powie.
 • Mariam7 alimenty.pl
  Wysłany: 2015-09-09 19:45:23

  Potwierdzam to, co pisze Epoch. Mój eks na maksa unikał płacenia alimentów, więc poszłam do Kancelarii Pani Magdaleny Chróścielewskiej, zdesperowana, że już nic nie wywalczę. Na szczęście Pani mecenas ma wielką wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, więc ostatecznie udało się wreszcie sprawę załatwić z korzyścią dla córeczki i dla mnie.
 • Z mojego doświadczenia mogę polecić adwokata Jarosława Szkudlarka świetny specjalista w sprawach rodzinnych szczególnie jeżeli chodzi o rozwód i wszystkie inne sprawy z tym związane. Sama trafiłam do Pana mecenasa z polecenie mojej przyjacióki i nie żałuję. Świetnie sobie poradził z moim ex w myśl zasady płacz i płać ;-)Trzymajcie się dziewczyny i powodzenia Gosia. PS. Podaję namiary na adwokata 604296388 Łódź ul. Wólczańska 124/7
 • Pani Mecenas Chróścielewska posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. U mnie sytuacja była o tyle dziwna, że była żona chciała zabronić mi spotykania się z moją córką. Uważała, że nie potrafię jej zapewnić odpowiednich warunków. Dzięki pomocy Mecenas Chróścielewskiej udało mi się sprawę wygrać, a mojej byłej żonie pokazałem, że potrafię walczyć o swoje.
 • Ja także w sprawie rozwodu zwróciłam się do Pani Chróścielewskiej. Najpierw udowodniła winę męża i wywalczyła rozwód z jego winy, a później zagwarantowała mi wysokie elementy. Mąż nie był zadowolony, ale za błędy niestety trzeba płacić.
 • Jeżeli chodzi o adwokata z Łodzi to osobiście polecam adwokata Adriana Króla (604-802-169). Prowadził moją sprawę alimentacyjną, którą założyła mi była żona. Zadowolony jestem w 100 procentach. Tak jak obiecał tak było. Mecenas pomagał mi też w sprawie karnej, gdzie również się sprawdził. Bardzo fajny człowiek.
 • Z tymi byłymi żonami bywają niezłe jajca... Polecam kancelarię Mecenas Chróścielewskiej, świetny zespół prawników z bardzo dużym doświadczeniem. Mi pomogli w sprawie rozwodowej.
 • Tak, to rzeczywiście najlepszy zespół prawników z Łodzi. Kancelaria p. Magdaleny Chróścielewskiej pomagała mojej siostrze również przy rozwodzie. Z byłymi mężami też nie jest łatwo ... Zwłaszcza jak mój były szwagier, nie chce zgodzić się na naprawdę sprawiedliwy podział majątku i alimenty na takim poziomie, aby jego dzieci mogły jakoś w miarę normalnie funkcjonować. Tylko dobrzy prawnicy potrafią poradzić sobie z takimi ciężkimi przypadkami.
 • U mnie jest dopiero pierwszy etap batalii więc sprawa rozwodowa w toku. Mam adwokata z polecenia, pana Macieja Krakowińskiego. Jestem dobrej myśli, że uda się załatwić nie tylko rozwód, ale co najważniejsze opiekę nad dzieckiem i wywalczyć podział majątku. Ciesze się, bo ze strony kancelarii mam duże wsparcie merytoryczne i psychiczne.
 • U mnie jest dopiero pierwszy etap batalii więc sprawa rozwodowa w toku. Mam adwokata z polecenia, pana Macieja Krakowińskiego. Jestem dobrej myśli, że uda się załatwić nie tylko rozwód, ale co najważniejsze opiekę nad dzieckiem i wywalczyć podział majątku. Ciesze się, bo ze strony kancelarii mam duże wsparcie merytoryczne i psychiczne.
 • Ja również popieram Panie powyżej :D Kilka tygodni temu kancelaria Pani Chróścielewskiej prowadziła moją sprawę o alimenty. Rozwiodłam się z winy męża, więc uważałam, że w związku z tym powinien zapewnić mi dobre warunki. Dzięki tamtejszym prawnikom wywalczyłam naprawdę sporo sumę pieniążków. Jeszcze raz dziękuję Państwu :)
 • Polecam Tobie Kancelarię Mecenas Chróścielewskiej. Sama przechodziłam przez ciężki rozwód z moim byłym mężem. Kompletnie nie chciał współpracować w kwestii alimentów. Na szczęście dobry prawnik potrafi zdziałać wszystko :) Dzięki pomocy kancelarii Pani Chróścielewskiej jakoś przebrnęłam przez ten rozwód. No i dostałam alimenty.
 • Masz rację, w kancelarii mecenas Chróścielewskiej na szczęście zatrudniają profesjonalnych adwokatów. Mi z ich pomocą udało się wywalczyć podwyższenie alimentów.
 • Często sprawa rozwodowa łączy się ze sprawą o alimenty. Też przez to przechodziłam. Na szczęście koleżanka poleciła mi kancelarię mecenas Chróścielewskiej. Zgłosiłam się do nich i uzyskałam merytoryczne porady prawne, a także godną reprezentację przed sądem.
 • ella
  Wysłany: 2016-07-31 10:39:13

  Szukając dobrego lekarza lub prawnika juz dawno doszłam do wniosku ,ze internet jest najmniej wiarygodnym źródłem informacji . Na różnych forach bardzo pozytywne opinie dodaje rodzina, znajomi ...etc..rzeczonych adwokatów i lekarzy i ten sam sposób szkalowana( dodawane są złe opinie) jest dobra i co najważniejsze tańsza 5-6 razy konkurencja. Szargana jest opinia rzeczywiście dobrych fachowców, bo cóz to takie łatwe jeśli osoba dodająca.....,,"opinie""............ jest anonimowa. Widać to szczególnie na przykładzie adwokatów.Szukając prawnika który poprowadził by mi sprawę dotyczącą ograniczenia władzy rodzicielskiej natknęłam sie na takich którzy chcieli mi poprowadzić sprawę za 1000( radcowie prawni ) zł ale i na takich którzy za tę sama sprawę chcieli 8000 zł.( adwokatka). Nie wiem z czego wynika taka ogromna suma- bo nie wynika z cennika- adwokaci mają swój cennik i trzeba w nim zorientować zanim przystąpimy do szukania prawnika. Nie oszukujmy się to czy sprawa jest wygrana czy przegrana w przeważającej mierze zależy do samej sprawy .Jesli sprawa jest beznadziejna to nawet najlepszy adwokat jej nie wygra - szkoda tylko ,ze przed wzięciem pieniędzy niewielu mówi o szansach na wygranie.
 • W takiej samej sprawie moja koleżanka współpracowała z kancelarią pani mecenas Chróścielewskiej i była bardzo zadowolona z pracy tych prawników. Moim zdaniem to jedna z lepszych kancelarii prawnych w Łodzi. Podaję Ci numer telefonu do nich, najlepiej przedzwoń sama i spytaj, co mają Ci do zaoferowania: 666 609 065.
 • Basia
  Wysłany: 2016-08-08 22:25:53

  Ja korzystalam z uslug Adwokat Burskiej bylam bardzo zadowolona. Polecam jej strone www.adwokatweb.eu
 • Basia
  Wysłany: 2016-08-08 22:27:30

  Polecam Adwokat Burska bylam bardzo zadowolona. Jej strona www.adwokatweb.eu
 • Ja korzystałam z usług kancelarii mecenas Chróścielewskiej podczas rozwodu i podczas orzekania o alimenty. Jestem bardzo zadowolona z usług. Prawnicy bardzo mi pomogli, chociaż nie było mi lekko. Polecam wszystkim moim znajomym tę kancelarię, Wam w sieci też mogę polecić.

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane