Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Zabrane prawo jazdy za alimenty

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam. Mam pytanie co do zabranego prawo jazdy za alimenty. Moja sytuacja jest taka : przez dwa lata miałem płacić alimenty ( płaciłem w miarę możliwości ) ale zatrzymali mi prawo jazdy. Po dwóch latach żona zniosła alimenty i mam tylko spłacić zaległe alimenty u komornika ale i tak nadal mam zatrzymane prawo jazdy. Moje pytanie brzmi tak : jak mogę odzyskać w tej sytuacji prawo jazdy? Gdzie mam się udać by odzyskać ten dokument? Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

  Odpowiedz Cytuj
 • witam napisz pismo do oraganu który Ci odebrał prawo jazdy,jaka masz sytuacje itd,miałem to samo ale jednak po napisaniu pisma dostałem odpowiedz ,ze zostało mi odebrane prawo jazdy nie prawnie poniewaz nie ma tego u nas w polskim kodekscie...
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 • ...nie prawnie... ...polskim kodekscie... ...bezprawnie... ...polskim kodeksie...
  Odpowiedz Cytuj

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane