Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

krus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • mam 1ha 20arów ziemi . jest to 0.77 stanowi łąka a reszta to budynek mieszkalny . przy budynku jrst pół hektara ziemi rolnej . czy musze płacić krus

    Odpowiedz Cytuj
  • Czy krus ma prawo zabrac cala rente chorobowa na poczet zaleglych skladek? Nie zostawiajac nawet na chleb? Nawet komornik nie zabiera calego wynagrodzenia.
  • Reklama

  • Mam po dziadkach ze strony mamy gospodarstwo rolne 6ha 57arów . Zajmuję się nim od lipca 1991 roku . Oficjalnie przejąłem od taty latem 2011 roku . Tata pracował i miał składki w ZUS . Po jego śmierci okazało się , że nie płacił żadnych składek na KRUS . I nie wiem co teraz robić , aż boję się sprawdzić czego jeszcze nie zrobił . Chciałbym wiedzieć , czy skoro płaciłem podatki i corocznie ziemia była uprawiana , to mam prawo do KRUS , i ile może kosztować zaległa opłata za składki na KRUS . Za wszelką informacją będę bardzo wdzięczny .
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane