Pozostałe

Dobry rok dla rozwoju ROT

Wkrótce pojawią się sprawozdania poszczególnych Regionalnych Organizacji Turystycznych sumujące ich konkretne dokonania w mijającym roku. Będzie to obszerny pakiet, zasługujący na szczegółowe analizy, jednakże tutaj chciałbym sformułować trochę ogólniejszych ocen, do czego przełom roku jest zawsze dobrą okazją - pisze Jan Wysokiński.

Miałem już sposobność zaprezentować w innym miejscu swoje pozytywne opinie na temat przyjętej niedawno „Marketingowej strategii Polski w sektorze turystyki na lata 2008-2015". Jest to z pewnością ważny dokument, wyróżniający się intelektualnym poziomem, śmiałością wizji, ale też konsekwentnym pragmatyzmem - co nie zawsze udaje się połączyć w jednym.

Obserwuj nas na:

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

 • 3.6.2018

  Jak uzyskać 300 złotych na każde uczące się dziecko?

  Świadczenie „Dobry Start” przysługuje raz w roku na rozpoczynające rok szkolny dzieci do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole otrzymają je do ukończenia (...)

 • 22.8.2018

  Emp@tia Dobry Start - Złóż wniosek o świadczenie „dobry start”

  1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie z programu „Dobry Start” Emp@tia. To po 300 zł raz w roku dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny.

 • 8.2.2018

  Poland Prize – ściągamy zagraniczne talenty do Polski

  Rusza program Poland Prize, który ma przyciągać do Polski zagraniczne start-upy. Ułatwienia w osiedlaniu się, akceleracja i granty pozwolą innowatorom z zagranicy stworzyć na początek około (...)

 • 20.8.2017

  Jak będzie rozwijane partnerstwo publiczno-prywatne?

  Rada Ministrów przyjęła „Politykę Rządu w zakresie rozwoju partnerstwa publiczno-prywatnego”. To pogłębiona diagnoza rynku i zestaw konkretnych działań na rzecz rozwoju PPP. Jej (...)

 • 8.8.2017

  Quo vadis skarbówko?

  W zarządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie kierunków działania i rozwoju Krajowej Administracji Skarbowej na lata 2017-2020 zostały wskazane misja i wizja KAS, cele do osiągnięcia, (...)