Konkurs na pracę magisterską z dziedziny ochrony konkurencji

Prezes UOKiK zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską poświęconą ochronie konkurencji. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 tys. zł brutto. Zgłoszenia należy przesyłać do 30 października 2008 roku.

Do zadań Prezesa Urzędu należy m.in. popularyzacja zagadnień związanych z ochroną konkurencji. Chcąc zachęcić młodych ludzi do zainteresowania się tą tematyką Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa - ELSA Polska oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Nauk Ekonomicznych i Handlowych - AIESEC Polska, organizuje konkurs na najlepszą pracę magisterską poświęconą ochronie konkurencji. Partnerem medialnym przedsięwzięcia jest „Gazeta Prawna".

Do konkursu można zgłaszać prace obronione co najmniej na ocenę dobrą, w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających termin nadsyłania prac. Laureata wyłoni Komisja Konkursowa, w skład której wejdą autorytety w dziedzinie prawa i ekonomii. Jury oceniać będzie jakość merytoryczną pracy, jej formę i nowatorskie ujęcie zagadnienia. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 tys. zł brutto.

Prace należy przesyłać do 30 października br., na adres: UOKiK, Departament Współpracy z Zagranicą i Komunikacji Społecznej, 00-950 Warszawa, Pl. Powstańców Warszawy 1 (z dopiskiem „Konkurs na pracę magisterską"). Zgłoszenie musi zawierać: wypełniony formularz (w załączeniu), jeden egzemplarz pracy magisterskiej w miękkiej oprawie oraz jeden egzemplarz na nośniku elektronicznym (w programie Word), a także streszczenie pracy, nieprzekraczające objętości jednej strony formatu A4. Należy także dołączyć zaświadczenie wydane przez władze uczelni, potwierdzające ocenę uzyskaną z pracy oraz informację, kiedy została ona obroniona. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.

Porady prawne

Źródło: www.uokik.gov.pl


A.J.
Zespół e-prawnik.pl

Skomentuj artykuł - Twoje zdanie jest ważne

Czy uważasz, że artykuł zawiera wszystkie istotne informacje? Czy jest coś, co powinniśmy uzupełnić? A może masz własne doświadczenia związane z tematem artykułu?


Masz inne pytanie do prawnika?

 

Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika