Kraków: Współczesne zagadnienia orzecznictwa sądowego i administracyjnego w sprawach podatkowych

Sekcja Prawa Podatkowego TBSP UJ serdecznie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję "Współczesne zagadnienia orzecznictwa sądowego i administracyjnego w sprawach podatkowych", która odbędzie się w dniach 8 - 10 maja 2009 r. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Św.Łazarza 16.

Wiele problemów prawnych, z jakimi podatnicy mają do czynienia w codziennym życiu uwidacznia w dyskursie publicznym wielkie bogactwo niezbyt doprecyzowanych, nie spełniających swej właściwej roli przepisów. Wychodząc naprzeciw tym właśnie problemom Sekcja Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego zdecydowała się na zorganizowanie konferencji, której zadaniem byłoby uporządkowanie wiedzy z tego właśnie zakresu.

Tematyka Konferencji będzie obejmować zagadnienia związane zarówno z interpretacjami podatkowymi, jak i z orzecznictwem w prawie podatkowym. Otwarte pytanie, jakie stawiamy sobie przed jej rozpoczęciem skupia się na tym jak mocno owe decyzje wkraczają w indywidualne działania dokonywane przez podatników.

Dla członków PKPP Lewiatan organizatorzy przewidzieli rabat. Program konferencji i więcej informacji na jej temat na stronie http://www.podatki.edu.pl/

Porady prawne

Źródło: PKPP Lewiatan - www.pkpplewiatan.pl


A.J.
Zespół e-prawnik.pl

Skomentuj artykuł - Twoje zdanie jest ważne

Czy uważasz, że artykuł zawiera wszystkie istotne informacje? Czy jest coś, co powinniśmy uzupełnić? A może masz własne doświadczenia związane z tematem artykułu?


Masz inne pytanie do prawnika?

 

Komentarze

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika