Rodacy! Do alterpracy! Alternatywne formy zatrudnienia szansą rynku pracy
Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita" S.A. ma przyjemność zaprosić na konferencję „Rodacy! Do Alterpracy! Alternatywne formy zatrudnienia szansą rynku pracy", która odbędzie się w czwartek 27 listopada 2008 r. w Hotelu Gromada - Warszawa Centrum.
Konferencja inauguruje kampanię społeczną AlterPraca.pl, której celem jest upowszechnienie wiedzy o elastycznych i alternatywnych formach pracy, głównie wśród osób pozostających bez zatrudnienia oraz podmiotów działających na rzecz rozwoju zasobów ludzkich, jak i promujących zasady dialogu i partnerstwa publiczno-społecznego na poziomie regionalnym i lokalnym.
W uroczystości otwarcia konferencji wezmą udział przedstawiciele patronów honorowych:
- Pani Jolanta Fedak - Minister Pracy i Polityki Społecznej
- Pan Jarosław Pawłowski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego
- Pan Mariusz Frankowski - Zastępca Dyrektora Departamentu Strategii i Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie
- Pan Krzysztof Strzałkowski - p.o. Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie
- Pan Jacek Męcina - Doradca Zarządu Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN
Merytorycznie projekt AlterPraca.pl wspierają eksperci Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Centrum Analiz Społeczno Ekonomicznych (CASE) oraz Instytutu Badań Strukturalnych. Patronat internetowy sprawuje eMarketing Experts, zaś medialny - Radio Kolor i Rzeczpospolita.
Program konferencji jest dostępny na stronie www.alterpraca.pl. Zgłoszenia i rejestracja uczestników odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Projekt AlterPraca.pl jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Źródło: PKPP Lewiatan - www.pkpplewiatan.pl
Skomentuj artykuł - Twoje zdanie jest ważne
Czy uważasz, że artykuł zawiera wszystkie istotne informacje? Czy jest coś, co powinniśmy uzupełnić? A może masz własne doświadczenia związane z tematem artykułu?