Spotkanie z przedsiębiorcami z Mongolii

W dniu 27 października 2008 roku w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, przy ul. Trębackiej 4, odbędzie się w godzinach 11.00 - 15.30 w Sali 205 Polsko-Mongolskie Forum Gospodarcze.

Forum organizowane jest przez Krajową Izbę Gospodarczą wspólnie z Ambasadą Mongolii, przy współpracy Agencji Inwestycji Zagranicznych i Handlu Zagranicznego  Mongolii. W skład delegacji mongolskiej na forum, oprócz kierownictwa Agencji IZiHZ  wchodzi grupa działaczy gospodarczych i przedsiębiorców Mongolii.

Mongolia przeżywa obecnie szybki rozwój gospodarczy, związany z rozwojem wydobycia miedzi, węgla, żelaza, molibdenu, fosfatów, cynku, niklu, wolframu, srebra, złota , uranu. Oprócz przemysłu wydobywczego bardzo szybko rozwija się budownictwo i produkcja materiałów budowlanych. Rośnie zapotrzebowanie na  usługi geodezyjne i geologiczne.  Przedstawiciele firm mongolskich, którzy będą uczestniczyć w spotkaniu są zainteresowani współpracą z firmami polskimi w zakresie górnictwa głębinowego i odkrywkowego, budownictwa, w zakupie farmaceutyków  i sprzętu dla szpitali, artykułów żywnościowych.

Zainteresowanych uczestnictwem w tym Forum prosimy o kierowanie swoich zgłoszeń bezpośrednio do Krajowej Izby Gospodarczej.

Lista uczestników spotkania ze strony mongolskiej
Formularz zgłoszeniowy

Kontakt:
Stanisław Pohoryło
Biuro Współpracy z Zagranicą

tel: 022 630 97 24
fax: 022 630 99 15
e-mail: spohorylo@kig.pl

Źródło: www.kig.p