Chwila przejścia własności przy umowie na dostawę i wytworzenie

Pytanie:

W jakiej chwili przechodzi własność produktu na kupującego przy umowie na dostawę i wytwarzanie?

Masz inne pytanie do prawnika?

ODPOWIEDŹ PRAWNIKA

    Strony mogą umownie regulować moment przejścia własności Produktu ze sprzedającego na kupującego. Jeżeli tak się nie stanie, należy przyjąć, że momentem tym jest chwila wydania rzeczy zgodnie z regulacją art. 548 §1 Kodeksu cywilnego.

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

NA SKÓTY