Ekwiwalent za urlop a FGŚP

Pytanie:

Czy roszczenia z tytułu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wchodzą w zakres środków wypłacanych prze Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych?

Masz inne pytanie do prawnika?

ODPOWIEDŹ PRAWNIKA

Tak, zgodnie z art. 6 ust. 2 pkt 3 lit. e, do środków wypłacanych z FGŚP wchodzi także wynagrodzenie za czas urlopu wypoczynkowego, a więc także ekwiwalent za niewykorzystany urlop.

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE: