Zasiłek a prawo do urlopu

Pytanie:

Czy okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych jest wliczany do wymiaru wyliczania urlopu po podjęciu pracy?

Masz inne pytanie do prawnika?

ODPOWIEDŹ PRAWNIKA

Do okresu zatrudnienia warunkującego prawo do urlopu nie zalicza się okresu pobierania zasiłku dla bezrobotnych, natomiast okres ten będzie podlegał wliczeniu do okresu zatrudnienia mającego wpływ na wymiar urlopu wypoczynkowego na zasadach określonych w art.30 ustawy z dnia 14.12.1994r. - o zatrudnieniu i przeciwdziałaniu bezrobociu.

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE: