Opłata od wniosku w sprawie zmiany orzeczenia o zakresie władzy rodzicielskiej

Pytanie:

Ile wynosi opłata od wniosku o zmianę orzeczenia w sprawie zakresu władzy rodzicielskiej?

Masz inne pytanie do prawnika?

5.7.2011

Zespółe-prawnik.pl

Zespół
e-prawnik.pl

Odpowiedź prawnika: Opłata od wniosku w sprawie zmiany orzeczenia o zakresie władzy rodzicielskiej

Opłata od wniosku wynosi 40 zł (wynika to z art. 23 ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych).

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO: