Priorytet, to pomoc dla rodzin ofiar

Obejmujący stanowisko szefa Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski przyznał na łamach Gazety Wyborczej, że najważniejszym zadaniem biura jest obecnie udzielenie pomocy rodzinom ofiar.

Michałowski nie planuje żadnych zmian w kancelarii. - Funkcję traktuję tymczasowo. Jeśli mowa o zmianach, to raczej konieczne będą uzupełnienia po tragedii, która się wydarzyła. Trudno na przykład wyobrazić sobie pracę Kancelarii Prezydenta w tej chwili bez dyrektor działu kadr – mówił dla dziennika Jacek Michałowski.

Szef Kancelarii przyznał, że teraz najważniejszym zadaniem jest pomoc dla rodzin ofiar. – Tym się na razie przede wszystkim zajmujemy. Inne sprawy są odłożone na później – mówił dla Gazety Wyborczej Michałowski.