Uwaga na kary za wzmacniacze GSM!

Wśród użytkowników telefonii komórkowej stało się popularne stosowanie wzmacniaczy sygnału, zwanych popularnie repeaterami GSM lub wzmacniaczami GSM. Mało kto jednak wie, że prawo do instalowania i użytkowania tego typu urządzeń posiadają wyłącznie operatorzy telekomunikacyjni.

Nielegalne wzmacniacze GSM

Stosowanie wzmacniaczy sygnału regulują przepisy prawa. Zgodnie z zapisami rozporządzenia, osoby fizyczne i podmioty gospodarcze, które samodzielnie instalują i używają repeaterów, czynią to bezprawnie.

Porady prawne

Dlaczego tak ważne jest, aby wzmacniacz sygnału był zainstalowany i skonfigurowany przez operatora?

Ponieważ samowolne instalacje tego typu powodują na ogół bardzo poważne problemy z funkcjonowaniem sieci komórkowych w promieniu nawet kilku kilometrów: znaczące pogorszenie jakości rozmów, a nawet zanik sygnału. Nietrudno wyobrazić sobie sytuację, w której nieautoryzowana instalacja repeatera uniemożliwia szybkie wezwanie pomocy przez osoby przebywające w promieniu generowanych przez urządzenie zakłóceń. Nietrudno też wyobrazić sobie, jak dramatyczne może to nieść ze sobą konsekwencje.

Kary dla użytkowników

Z powodu stwarzanego zagrożenia, nieautoryzowane użytkowanie repeaterów jest obłożone sankcjami: karą grzywny w wysokości do 1000 złotych, a w przypadku działania uporczywego karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Co robić w razie problemów z sygnałem komórkowym?

W przypadku problemów z siłą sygnału komórkowego, należy zwrócić się do swojego operatora z wnioskiem o zainstalowanie odpowiedniego urządzenia. Tylko instalacja wzmacniacza dokonana przez operatora sieci daje gwarancję, że problem z sygnałem w naszym otoczeniu zostanie rozwiązany bez szkody dla innych użytkowników telefonii komórkowej.


Źródło: uke.gov.pl
Porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej?

Zakup preferencyjny paliwa stałego przez gospodarstwa domowe

Zakup preferencyjny paliwa stałego przez gospodarstwa domowe

Ustawa węglowa weszła w życie Gminy, spółki gminne i związki gminne będą mogły kupować węgiel od importerów za nie więcej niż 1,5 tys. zł za tonę i sprzedawać go w cenie nie wyższej niż 2 tys. zł za tonę. W terminie 3 dni roboczych od dnia wejścia w życie ustawy (art. 33 ust. 1), tj. do 8 listopada, do północy, gmina zamieszcza w swoim BIP informację, (...)

Łatwiej wyciąć drzewa i krzewy

Łatwiej wyciąć drzewa i krzewy

Z dniem 1 stycznia 2017 r. weszła w życie sławetna ustawa o zmianie ustawy o ochronie przyrody oraz ustawy o lasach. Wprowadziła ona m. in. ważne zmiany w systemie przepisów regulujących usuwanie drzew i krzewów,  w odniesieniu do obowiązku uzyskania zezwolenia na usunięcie, opłat za usunięcie i kar za usunięcie niezgodne z przepisami.  Zasadniczym celem ustawy było (...)

Jak złożyć JPK_VAT z deklaracją?

Jak złożyć JPK_VAT z deklaracją?

Zobacz, co zmieni się od 1 października 2020 roku w plikach JPK_VAT. Sprawdź, jakie nowe dane będziesz musiał podać i jakie kary grożą za błędy. Czym jest JPK_VAT z deklaracją, kto i kiedy go składa, jak go wypełnić i wysłać? ##baner## Czym jest nowy JPK_VAT z deklaracją? JPK_VAT z deklaracją to dokument elektroniczny, który będzie się składał z dwóch części. (...)

Jak podzielić pieniądze uzyskane w egzekucji?

Jak podzielić pieniądze uzyskane w egzekucji?

  Spieniężenie majątku dłużnika lub uzyskanie od niego odpowiedniej ilości środków pieniężnych nie jest końcowym etapem postępowania egzekucyjnego. Otóż kolejnym etapem jest właściwy podział tych środków, które zostały wyegzekwowane. Ustawodawca i w tym zakresie nie pozostaje bierny. Kodeks postępowania cywilnego określa bowiem jasno i precyzyjnie (...)

Zmowa rynkowa? Daj sygnał! - Kampania Prezesa UOKiK

Zmowa rynkowa? Daj sygnał! - Kampania Prezesa UOKiK

Z okazji Światowego Dnia Konkurencji - wystartowała kampania „Zmowa rynkowa? Daj sygnał!”, która ma zwiększyć świadomość na temat naruszeń prawa konkurencji i zachęcić pracowników firm do przeciwdziałania im. Podejrzewasz, że twoja firma nielegalnie ustala ceny, ustawia przetargi czy podzieliła rynek z konkurencją? Masz na to dowody? Zawiadom UOKiK (...)

Cyfrowa telewizja prawie dla wszystkich. Sprawdź swój TV

Cyfrowa telewizja prawie dla wszystkich. Sprawdź swój TV

Więcej osób obejrzy wiadomości na „jedynce” w cyfrowej jakości. A co z widzami, którzy mają stare telewizory? Od tego czwartku poszerzy się terytorium, na którym można odbierać pakiet kilku cyfrowych kanałów telewizyjnych, zwany multipleksem MUX-3. Znajdują się w nim takie stacje jak: TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP Kultura oraz TVP Historia. Po rozszerzeniu (...)

Sprawa Róży ujawnia problem społeczny

Sprawa Róży ujawnia problem społeczny

O prawomocnym postanowieniu Sądu Okręgowego w Poznaniu w sprawie pozostawienia małej Róży w rodzinie zastępczej- specjalnie dla e-prawnik.pl- radca prawny Radosław KoncaPiotr Czarnyszewicz Komentując dla portalu e-prawnik postanowienie Sądu Rejonowego w Szamotułach o przekazaniu nowonarodzonej Róży do rodziny zastępczej, wyraził Pan przekonanie, że postanowienie prawomocne w tej (...)

Więcej uprawnień dla straży miejskiej

Więcej uprawnień dla straży miejskiej

Funkcjonariusze łatwiej zatrzymają kierowców do kontroli. Po nowym roku nikt im nie ucieknie. Skończą się absurdalne sytuacje, w których strażnik miejski musi odpuścić sobie zatrzymanie kierowcy, który np. jedzie drogą objętą zakazem ruchu. Zapewni to nowelizacja rozporządzenia, które przygotował resort spraw wewnętrznych i administracji. Przypominamy, że (...)

Czerwony kwadrat ostrzeże przed zagrożeniem

Czerwony kwadrat ostrzeże przed zagrożeniem

Resort spraw wewnętrznych planuje uproszczenie systemu sygnałów alarmowych. Ministerstwo przygotowało projekt nowelizacji rozporządzenia w sprawie ogłaszania alarmu. Zgodnie z nim nie będzie już podziału na alarm powietrzny i o skażeniach. Alarm ma ogłaszać dźwięk syreny (sygnał akustyczny modulowany) trwający trzy minuty, a odwoływać – sygnał akustyczny ciągły również (...)

Telefonia komórkowa bije kolejne rekordy

Telefonia komórkowa bije kolejne rekordy

Centertel, operator sieci telefonii komórkowej Orange, ma już 10 mln klientów, a ich liczba w ciągu roku zwiększyła się o ponad 30 proc. Firma przekonuje, że zyskała na zmianie marki z Idei na Orange. Kiedy we wrześniu ubiegłego roku pojawiła się marka Orange, wielu analityków wyrażało wątpliwości, czy rezygnacja z popularnej nazwy Idea, którą znało ponad 80 proc. Polaków, nie (...)

Nowy operator komórkowy

Nowy operator komórkowy

Sieć telefonii komórkowej spółki P4 będzie nosić nazwę Play, poinformowała firma na piątkowym spotkaniu z mediami. Start usług nowej sieci komórkowej planowany jest na I kwartał tego roku. Operator telefonii komórkowej P4 chce do końca 2007 roku mieć 1,5 tys. stacji bazowych tak, aby w zasięgu sieci znalazło się 20% ludności Polski w 8 największych aglomeracjach: Warszawie, Trójmieście, (...)

Zwrot podatku dla telefoni komórkowych

Zwrot podatku dla telefoni komórkowych

Polska Telefonia Cyfrowa nie musiała doliczać podatku VAT do naszych rachunków za zagraniczne rozmowy. Skarb Państwa zwróci pobrany podatek z odsetkami. Tak wynika z czwartkowego wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. W sprawie Polskiej Telefonii Cyfrowej chodziło o podatek VAT za lata 2002 – 2003, jeszcze pod rządami starych ustaw o podatku od towarów i usług oraz (...)

Łatwiej postawić maszt komórkowy

Łatwiej postawić maszt komórkowy

Maszty komórkowe pojawią się tam, gdzie obecnie jest to zabronione. Gminy muszą zlikwidować zakazy o ich stawianiu na swoim terenie w ciągu 12 miesięcy. Wchodząca jutro w życie ustawa o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych ma znacznie przyśpieszyć i ułatwić stawianie masztów komórkowych. Gminy nie zabronią stawiania masztu Dokument nałoży nowe obowiązki (...)

Zadzwoń pod 116 111 - konferencja prasowa inaugurująca bezpłatny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Zadzwoń pod 116 111 - konferencja prasowa inaugurująca bezpłatny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

6 listopada b.r. Wicepremier, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji - Pan Grzegorz Schetyna - wziął udział w konferencji prasowej inaugurującej bezpłatny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111. Na spotkanie w warszawskiej Galerii Zachęta, przybyli również przedstawiciele głównych partnerów i organizatorów akcji m.in. Minister Edukacji Narodowej (...)

Jak potwierdzić tożsamość smartfonem?

Jak potwierdzić tożsamość smartfonem?

mDokumenty. Potwierdzaj tożsamość smartfonem (wersja BETA) Jeśli chcesz sprawdzić tożsamość innej osoby lub potwierdzić swoją, to możesz to zrobić za pomocą darmowej aplikacji mObywatel na smartfon — na przykład gdy masz stłuczkę, podpisujesz z kimś umowę albo chcesz wypożyczyć samochód. Pobierz aplikację i sprawdź, jak działa usługa mTożsamość. Co ważne, mTożsamość (...)

Blokowanie skradzionych telefonów komórkowych

Blokowanie skradzionych telefonów komórkowych

Dowiedz się, jak zablokować numer IMEI skradzionego telefonu komórkowego, jak odblokować numer IMEI odnalezionego telefonu komórkowego i jak zminimalizować ryzyko kupna kradzionego telefonu? Jak zablokować numer IMEI skradzionego telefonu komórkowego? W pierwszej kolejności abonent powinien zgłosić fakt kradzieży do najbliższej jednostki policji i poprosić o wydanie (...)

Telefon zaufania 116 111

Telefon zaufania 116 111

Pierwsze efekty działalności bezpłatnego, ogólnopolskiego Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży prowadzonego przez Fundację Dzieci Niczyje.  6 listopada 2008 r. rozpoczął działanie pierwszy, ogólnopolski i bezpłatny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 - uruchomiony przy wsparciu sieci Plus. Do 20 stycznia 2009 roku konsultanci Fundacji Dzieci Niczyje przeprowadzili (...)

Rejestr Danych Kontaktowych

Rejestr Danych Kontaktowych

Wystartował Rejestr Danych Kontaktowych – dołącz już dziś! Chcesz mieć pewność, że urząd ma Twoje aktualne dane kontaktowe – numer telefon i adres e-mail? Przekaż je do Rejestru Danych Kontaktowych (RDK). Dzięki temu urzędnik w ważnych dla Ciebie sprawach zamiast wysyłać pismo – będzie mógł po prostu zadzwonić. RDK wystartował w niedzielę 22 grudnia, (...)

Tania komórka

Tania komórka

Czołowy producent półprzewodników, Texas Instruments, poinformował, że udostępni producentom telefonów komórkowych, działającym na tzw "wschodzących rynkach", technologię która umożliwi obniżenie kosztów produkcji "komórek". Połączenie funkcji pamięci, układów logicznych, radiowych, i sieciowych oraz odpowiedzialnych za zarządzanie energią na jednym chipie pozwoli, według (...)

Telefon stacjonarny przez komórkę

Telefon stacjonarny przez komórkę

Od dziś klienci sieci Era mogą kupić specjalny abonament łączący w sobie telefonię komórkową i stacjonarną. Wkrótce podobne usługi uruchomią Plus i Orange. (...)Użytkownik zdefiniuje, w którym miejscu jego komórka ma działać jak telefon stacjonarny. W obrębie 500 metrów od tego miejsca sieć automatycznie będzie umożliwiać przyjmowanie rozmów na przypisany numer telefonu stacjonarnego Życie (...)

Komórka nie dla złodzieja!

Komórka nie dla złodzieja!

Każdy, komu skradziono telefon komórkowy powinien zgłosić ten fakt operatorowi sieci komórkowej. Od nowego roku operatorzy mają obowiązek na wniosek właściciela niezwłocznie blokować skradziony telefon. Zostali również zobowiązani do wzajemnego przekazywania sobie informacji, pozwalających na zidentyfikowanie aparatu. Gazeta Podatkowa 10.01.2005 r. telefon, komórka

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


PORADY PRAWNIKA

Błędne pouczenie o terminie złożenia apelacji

Błędne pouczenie o terminie złożenia apelacji

Niedawno otrzymałem odpis wyroku sądu grodzkiego w sprawie o wykroczenie. Do uzasadnienia było dołączone pouczenie , że przysługuje mi prawo złożenia apelacji, którą należy złożyć do sądu (...)

Pojazdy uprzywilejowane w ruchu drogowym

Pojazdy uprzywilejowane w ruchu drogowym

Pojazd uprzywilejowany jest nim w momencie kiedy używa sygnału dźwiękowego lub świetlnego lub obu naraz? Czy też jest to pojazd z napisem policja, lub bez napisu ale z kierowcą legitymującym się (...)

Odwołanie od prawomocnego mandatu

Odwołanie od prawomocnego mandatu

Uczennica liceum (już pełnoletnia) wchodzi szybkim krokiem na przejście dla pieszych na dwupasmowej jezdniowej (po dwa pasy dla każdego kierunku) na migającym zielonym świetle; w połowie jezdni (...)

Wstrzymanie wydania decyzji o warunkach zabudowy

Wstrzymanie wydania decyzji o warunkach zabudowy

Na działce sąsiadującej z naszą działką inwestor zamierza wybudować budynek wielorodzinny 3-kondygnacyjny (w najbliższym sąsiedztwie są domy jednorodzinne, a w odległości ok. 200 bloki 2-kondygnacyjne). (...)

Znak towarowy a znak usługowy

Znak towarowy a znak usługowy

Czy regulacje dotyczące znaków towarowych stosują się również do znaków usługowych, a jeżeli tak to, to wprost, czy tylko w odpowiednim zakresie? Przedmiotową kwestię należy rozważyć z punktu (...)

Uznanie ojcostwa przez biologicznego ojca dziecka bez zgody matki

Uznanie ojcostwa przez biologicznego ojca dziecka bez zgody matki

Czy biologiczny ojciec dziecka może żądać uznania jego ojcostwa w sytuacji, gdy matka dziecka i jej mąż nie mają takiej woli? Gdy brak woli ze strony matki dziecka i jej męża do wytoczenia takiego (...)

Przedawnienie długu za telefon komórkowy

Przedawnienie długu za telefon komórkowy

Jakiś czas temu otrzymałem z Sądu nakaz zapłaty z tytułu częściowo niezapłaconej faktury VAT (faktura z dnia - 2004-10-10 z płatnością do dnia 2004-10-22) - telefonia komórkowa. Otóż faktura (...)

Rozliczanie rachunków telefonicznych a koszt firmy

Rozliczanie rachunków telefonicznych a koszt firmy

Prowadzę działalność gospodarczą we własnym mieszkaniu. Jak mam rozliczać fakturę za telefon wystawioną na firmę? Czy mogę ją całą wrzucić w koszty? Tak, ale pod warunkiem, że telefon jest (...)

Zakup kradzionego telefonu

Zakup kradzionego telefonu

Jakiś czas temu zakupiłem telefon komórkowy nie wiedząc, że został wcześniej skradziony. Policja, po aresztowaniu złodzieja, doszła do mnie. Na pierwsze pytanie po zatrzymaniu, czy posiadam ten (...)

Określanie lokalizacji telefonu przez pracodawcę

Określanie lokalizacji telefonu przez pracodawcę

Dowiedziałem się, że pracodawca prowadzi rejestrację lokalizacji służbowych telefonów komórkowych. Jestem na zwolnieniu L4 2 tygodnie (opieka nad dzieckiem) i wiem, że dział kadr ma jakieś obiekcje (...)

Wprowadzanie w błąd instytucji

Wprowadzanie w błąd instytucji

31 stycznia br. zostałem w dość zły sposób potraktowany przez funkcjonariuszy SOK, całość zdarzenia polegała na tym: rozmawiając z osobami bezdomnymi koczującymi na terenia dworca PKP poczęstowałem (...)

Jak napisać odwołanie w sprawie odmowy odszkodowania za zalany telefon?

Jak napisać odwołanie w sprawie odmowy odszkodowania za zalany telefon?

Posiadam telefon komórkowy w jednej z sieci telefonii komórkowej. Konsultant namówił mnie na wzięcie dodatkowego ubezpieczenia telefonu \"na wszelki wypadek\". Tydzień temu, moja mama robiła pranie (...)

Charakter prawny komórki lokatorskiej

Charakter prawny komórki lokatorskiej

Spółdzielnia mieszkaniowa wybudowała budynek wielomieszkaniowy . Wszystkie mieszkania zostały wybudowane ze środków członków spółdzielni i przydzielone na zasadzie własnościowego prawa do lokalu. (...)

Budowa komórki drewnianiej

Budowa komórki drewnianiej

Zamierzam postawić na własnym terenie komórkę w zabudowie drewnianej, której powierzchnia użytkowa wynosi 20m2. Czy w takim przypadku muszę uzyskać wcześniej pozwolenie na budowę czy też mogę (...)

Przedawnienie należności za komórkę a egzekucja

Przedawnienie należności za komórkę a egzekucja

W listopadzie 1999 roku nie zapłaciłem rachunku operatorowi sieci komórkowej. Od stycznia 2000 nie ma mnie w miejscu zameldowania. W roku 2000 dokładnie 27 września wszczęto postępowanie egzekucyjne. (...)

Nadgodziny kierownika

Nadgodziny kierownika

W myśl artykułu 151 [4] kierownik wyodrębnionej komórki organizacyjnej nie otrzymuje dodatku za pracę w nadgodzinach. Czy kierownik sklepu, hurtowni, nad którym pieczę sprawuje właściciel, a on (...)

Rekompensata od operatora telefonii komórkowej

Rekompensata od operatora telefonii komórkowej

Właściciel terenu, na którym stał nadajnik operatora telefonii komórkowej, wypowiedział umowę. Skutkiem tego w miejscu, w którym jest siedziba mojej firmy, nie ma praktycznie zasięgu. Rozmowy (...)

FORUM PRAWNE

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ? Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie. Co masz na myśli mówiąc że nie jest drogi? Możesz podać jakieś kwoty? Arsen mozna zobaczyc na stronie początkujący (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!! Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące (...)

Zmiana warunków umowy

Zmiana warunków umowy Jeśli regulamin świadczenia usług telakomunikacyjnych jest powołany w treści umowy, czy zmiana regulaminu stanowi wypowiedzenie warunków umowy? Czy nie wyrażenie zgody przez (...)

Uważaj na nieuczciwych aktywizytorów

Uważaj na nieuczciwych aktywizytorów Witam. Nieuczciwi akwizytorzy namawiają do kupowania sprzętu do odbioru telewizji cyfrowej i zawierania nowych umów abonenckich. Straszą, że bez nowych sprzętów (...)

Jak jest z cyfryzacja / odbieram sygnał analogowy ze zbiorczej anteny , miała być zmiana o czym trąbią

Jak jest z cyfryzacja / odbieram sygnał analogowy ze zbiorczej anteny , miała być zmiana o czym trąbią Jak jest z cyfryzacja / odbieram sygnał analogowy ze zbiorczej anteny , miała być zmiana o (...)

PARANOJA -PŁACĘ ALIMENTY SĄD ODRZUCIŁ SKARGĘ NA KOMORNIKA

PARANOJA -PŁACĘ ALIMENTY SĄD ODRZUCIŁ SKARGĘ NA KOMORNIKA Witam. Otóż mam kurioalną sprawę w sądzie zresztą nie pierwszą ale ta już przewyższa wszsytko. Głupota sądu łagodnie ujmując (...)

Telewizja w Internecie.

Telewizja w Internecie. Czy "sygnał" telewizyjny przekazywany przez serwisy internetowe (np. polsky.tv) jest legalny? Wątpliwości budzi oferta kanałów i wysokość opłat za korzystanie z serwisu. (...)

router TP-link

router TP-link Witam! Pobieram sygnał internetowy od TP. Płacę jeden abonament w TP, ale udostępniam sąsiadowi zza ściany sygnał internetowy za pośrednictwem routera. Czy powinienem to zgłosić (...)

KRUK -czy mnie tylko straszą?

KRUK -czy mnie tylko straszą? Kiedy nastąpi, lub nastąpiło przedawnienie: 01.07.2001 r. Telefonia komórkowa wymówiła mi umowę za niepłacenie r-ków. 24.09.2001 r. zapłaciłam znikomą część (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek... Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku dochodowego (...)

Reklamacja telefonu kom.

Reklamacja telefonu kom. Kupiłam telefon komórkowy 9 stycznia 2004 r.po tygodniu okazało sie ze telefon posiada kilka wad (nie miały w tym czasie mijsca żadne uszkodzenia techniczne).odniosłam telefon (...)

Towar niezgodny z opisem - allegro

Towar niezgodny z opisem - allegro Witajcie, mam dość spory problem. na tej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=2288475481 zakupilem telefon. Zapoznajcie sie z opisem - autor pisze tylko (...)

Telefon z Komisu

Telefon z Komisu Witam wszystkich i niewiem czy dobrze pisze ale jesli gdzies juz sie taki temat powtorzyl to prosze linka. Kupilem telefon "Nokia 6230i" 2 Lutego 2007 roku w komisie, dostalam (...)

przywłaszczenie rzeczy znalezionej???

przywłaszczenie rzeczy znalezionej??? Witam wszystkich serdecznie i proszę o pomoc. Znalazłem się w bardzo przykrej dla mnie sytuacji. W miesiącu grudniu ubiegłego roku znalazłem telefon komórkowy (...)

Mam problem z firmą Samsung - Proszę o pilną pomoc!

Mam problem z firmą Samsung - Proszę o pilną pomoc! Szanowni Państwo Z góry dziękuje za zapoznanie się z moim postem! Mam wielki problem z firmą Samsung oraz Autoryzowanym Serwisem CCS. Czuje (...)

przywłaszczenie mienia nieznanej osoby - telefon Nokia 3310

przywłaszczenie mienia nieznanej osoby - telefon Nokia 3310 Witam, znalazłem koło śmietnika starą komórkę Nokie 3310, tzw. cegłę, komórkę, budulec i narzędzie do samoobrony^^ bez karty, bez (...)

Odwołanie do Serwisu

Odwołanie do Serwisu Witam, zgłaszam się z ogromną prośbą o pomoc w napisaniu odwołania do serwisu zajmującego się naprawami komórek. Otóż 17.08.2011 oddałem mój telefon: Samsung S5230 Avila (...)

Komórka Lokatorska

Komórka Lokatorska Witam Serdecznie, ta sprawa spędza mi i żonie sen z powiek. W tym roku kupiliśmy mieszkanie w programie mdm, jeszcze nie doszło do podpisania aktu ostatecznego, ma być podpisany (...)

Porady prawne