Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

stazu z urzedu pracy- okres trwania

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Ciąża w trakcie zwolnienia chorobowego

  Czy zajście w ciążę w czasie zwolnienia chorobowego, gdy dodatkowo ciąża uniemożliwia pracę ze względu na powikłania (może być potraktowana jak choroba), przedłuża maksymalny okres trwania zwolnienia chorobowego, którym jest 6 lub ewentualnie 9 miesięcy?

 • Czas trwania umowy terminowej

  Czy istnieje jakiś przepis regulujący długość okresu, na jaki mogą być zawierane z pracownikiem umowy na czas określony?

 • Umowa na czas określony a urlop macierzyński

  Czy jeżeli w trakcie trwania urlopu macierzyńskiego mija termin umowy zawartej na czas określony i nie zamierzam jej przedłużać, to umowa po prostu wygasa?Czy mam obowiązek przedłużyć umowę do zakończenia urlopu? Sądzę, że również w tym przypadku będę musiał wypłacić pracownicy ekwiwalent za urlop wypoczynkowy?

 • Zagraniczne studia a wymiar urlopu

  Nowo zatrudniony pracownik wrócił właśnie z zagranicy po 8 latch. W Polsce przed wyjazdem skończył liceum ogólnokształcące 1996r., a w USA studia. Jak ustalić przysługujący urlop dla takiego pracownika?

 • Powierzenie pracownikowi innej pracy

  Czy w trakcie biegu okresu wypowiedzenia zmieniającego złożonego zgodnie z przepisami art. 42 kodeksu pracy, można pracownikowi powierzyć inną pracę na okres nie dłuższy niż 3-miesięczny na podstawie paragrafu 4 art. 42?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane