Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

UMOWA MODELKA-AGENCJA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Chciałabym dowiedzieć się jak z punktu prawnego wygląda moja sytuacja.

    W wieku 16 lat podpisałam umowę na wyłączność z agencją modelek, jednak nie podpisali jej moi rodzice, czy taka umowa jest zgodna z prawem ?

    "Osoba ograniczona w zdolności do czynności prawnych może sama potwierdzić umowę po uzyskaniu pełnej zdolności do czynności prawnych."
    czyli jeżeli nie potwierdziłam po ukończeniu 18 lat ta umowa mnie nie obowiązuje?

    Jeżeli wątek się powtórzył bardzo przepraszam!
    i z góry DZIĘKUJĘ za odpowiedz!!

    Odpowiedz Cytuj
  • aga2021
    Wysłany: 2016-10-09 21:02:19

    Uważam że jest zgodna z prawem bo 16 letnie osoby mogą podpisywać same bez zgody rodziców takie umowy. http://www.agencjainfernal.pl
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane