Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Umowa słowna - zgubienie pieniedzy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Przepraszam jeżeli piszę w złym dziale itp, ale nie znam się nic na prawie. Ostatnio kolega chciał, żebym mu zamówił elektryka, dał mi 400zł a ja je zgubiłem i nie zamówiłem mu przez to, i nie chciałem mu oddać bo nie mam z czego i zgłosił to na policje. Czy moge miec z tego powodu jakieś konsekwencje? Sam przyszedł, sam mi DAŁ pieniądze.

    Odpowiedz Cytuj
  • Przepraszam jeżeli piszę w złym dziale itp, ale nie znam się nic na prawie. Ostatnio kolega chciał, żebym mu zamówił elektryka, dał mi 400zł a ja je zgubiłem i nie zamówiłem mu przez to, i nie chciałem mu oddać bo nie mam z czego i zgłosił to na policje. Czy moge miec z tego powodu jakieś konsekwencje? Sam przyszedł, sam mi DAŁ pieniądze. Dzień dobry, "sam przyszedł" i "dał pieniądze", ale w określonym celu. A więc jak najbardziej grozi Panu odpowiedzialność, gdyż cel nie został spełniony. Polecam więc skorzystać z pomocy obrońcy. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz ulewicz.kancelaria@onet.eu
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane