Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Umowa z Play?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam. Mam problem i chciałbym się kogos poradzić. A mianowicie w sierpniu zeszłego roku chciałem podpisać umowę z siecią PLAY. (korzystna umowa na rok w abonamencie 29 zł miesięcznie do tego wybrany model telefonu za 1 zł). Wszystko porządku, kurier przyjechał z umową, podpisałem, kurier odjechał. Czekałem na przesyłke z telefonem i kartą sim. Po jakims czasie dostałem sms?a że aby dokończyć procedurę musze isc do salonu Orange (mój aktualny operator) i złożyć wniosek o przeniesienie numeru. Nie miałem na to czasu więc stwierdziłem że dam sobie spokój ze zmianą operatora. Od tamtego czasu nie było żadnego odzewu ze strony ?PLAY?, aż do dzis.
    Dzis zadzwoniła do mnie Pani z Play żeby poinformować mnie że mam zaległosci za 3 miesiące na kwote 116,36zł. Byłem zaskoczony bo myślałem że w ogóle nie ma już takiej sprawy. W rozmowie dowiedziałem się że figuruje w ich spisie abonentów. Dowiedziałem się też że wspomniany telefon i kartę sim powinienem dostać przy podpisaniu umowy. Według Play tak było. A elektroniczne faktury na które się umówiłem wysyłali mi na błędny adres e-mail ( robili w nim literówkę) . Gdybym prędzej zobaczył jakąs fakturę to bym się tym zainteresował, a tak żyłem w nieswiadomoci do dzis. Najbardziej denerwujące jest to że mam wrażenie że nie ma w tym mojej winy, to PLAY nie dał mi telefonu i karty sim, wysyłali mi faktury na błędny adres, a teraz ja mam płacić, kiedy to oni nie dopełnili warunków umowy. Proszę o jakies rady. Da się to jakos normalnie rozwiązać? Czy lepiej zapłacić i mieć spokój?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane