Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

ktoś mi pomoże w antywindykacji??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • mam problem, bo nie stać mnie na miesięczną rate kredytów. Stało się to przez chorobę mojej żony. Do października ubiegłego roku było wszystko dobrze potem żona zachorowała i zaczęły się nasze - moje problemy ze spłatą zadłużeń. Szukam pomocy wszędzie. Kolega powiedział mi że istnieją jakieś firmy antywindykacyjne. Ktoś coś może wie na ten temat. Może coś mi poradzicie? Znalazłem parę w internecie ale czy są godne zaufania???

  Odpowiedz Cytuj
 • Prosze posłuchać- nie ma takich firm prawnie działajacych !W Pana sytuacji potrzebna jest porada prawna jak postapić w takiej sytuacji!

 • Reklama

 • Prosze posłuchać- nie ma takich firm prawnie działajacych !W Pana sytuacji potrzebna jest porada prawna jak postapić w takiej sytuacji!Prosze sie spieszyć i nie lekceważyć banku! a proszę mnie uświadomić na jakich prawnych regułach działa windykacja?? bo z tego co wiem to windykacja należności jest tak samo uregulowana prawnie jak antywindykacja:) Ja sama osobiści znalazłam firmę negocjacyjną, która negocjuje - antywindykuje moje zobowiązania, nie znaczy to że nie płacę. Wręcz przeciwnie ja chce płacić ale nie stać mnie na chwilę obecną na ugody które mi bank wysyła. A ta firma jak dotąd jest na tyle skuteczna, że przejęła rozmowy z windykacjami, mało tego zawarliśmy już ugodę z bankiem co wydawało się nie możliwe wcześniej. Jeśli działają na podobnych prawach co windykacja to ja jestem za tym żeby takich firm było więcej, by dłużnik też miał prawo głosu bo czasem nie z jego winy staje się dłużnikiem.

 • Oczywiście, że są takie firmy, prawnie działające. Sam w takiej pracuję (jestem prawnikiem). Taka firma to po prostu kancelaria prawna - a to jak nazwie swój produkt to już inna bajka. Żeby nie było, że reklama to nie podam nazwy, ale naszych klientów rzeczywiście windykacja nie męczy (przynajmniej nie przekracza granic prawa) bo zwyczajnie się obawia (słusznie zresztą), że z chęcią ją, w imieniu naszego klienta pozwiemy. Tak na prawdę to ta ochrona przed windykacją jest po prostu efektem ubocznym tego, że kontaktujemy się jako kancelaria doradztwa prawnego z wierzycielem i zewnętrznym firmami windykacyjnymi celem zawarcia ugody, zmiany umowy, etc. Ale bez względu na genezę, to działa właśnie w takim zakresie prewencji przed bezprawiem windykatorów.
 • Ja miałam taki problem. Bank sprzedał mój kredyt firmie windykacyjnej. Oni naliczyli jakieś niebagatelne zadłużenie. Z kwoty 80 000 zł. nagle zrobiło się około 200 000 zł. Byłam akurat w trakcie rozwodu i mój prawnika zajął się także tą sprawą. Udało się w sądzie wygrać i firma windyacyjna nie odzyskała nic. Oni tylko straszą i straszą ale w sądzie to w ogóle się nie pojawiają Podaję namiar na biuro: www.lpdlegal.pl
 • nikita
  Wysłany: 2016-05-25 21:42:55

  Lepiej sam sie dogadaj, każdy Cie skosi na kase.
 • piter
  Wysłany: 2016-08-30 12:56:03

  Złodziej i tyle nie płaci teraz płacze ze go w skarpetach puszcza, zal....
 • klops
  Wysłany: 2016-10-12 20:11:02

  Kolejny oszust pyta jak uniknac odpowiedzialności na forum...
 • Miałem to samo, dogadaj się z wierzycielem bez pośredników, napewno pójdą Ci na reke.
 • flet
  Wysłany: 2016-10-15 15:05:10

  Kase zedra i nie pomoga,
 • anna.ha
  Wysłany: 2017-06-10 07:10:19

  Witam w sytuacji problemów finansowych najlepsi są ludzie z doświadczeniem, którzy nie siedzą za biurkiem i czytają kodeksy polecam www.antywindykacje.pl z Katowic
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane