Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Skarga na policjant - Gdzie złożyć skargę na policjanta?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam Mój syn został pobity przez policjanta, liczne siniaki i otarcia na szczęcie nic poważnego sie nie stało co mamy z tym zrobić?Gdzie można złożyć skarge na policjanta?Z góry dziękuję za pomoc


  Odpowiedz Cytuj
 • Jest policjant, który kręci się po naszym osiedlu. Mam zamiar złożyć na niego skargę. Jeśli to zrobię, to czy będę miała prawo wglądu do postępowania które toczy się w sprawie mojej skargi? Czy ja jako obywatelka mam prawo do sprawdzenia, jakie skargi już wpłynęły na tego policjanta?
 • Reklama

 • Skargę na czynności funkcjonariusza należy kierować do właściwego komendanta policji /miejski, wojewódzki/. Dobrze było by mieć dokumenty z obdukcji wykonanej po zdarzeniu.
 • Mam pytanie, policjant który mieszka w moim sąsiedztwie, codziennie w trakcie pracy moim zdaniem jest po kilka razy w domu. Ja rozumiem że niektórzy mają nienormowany czas pracy, ale w takim razie jak bardzo on musi mieć go nie unormowany? Mówię poważnie od dwóch miesięcy to widzę, jak nie wazne czy 9 rano czy 11 czy 12 zczy 14 czy 15, on podjerzdża radiowozem i znika na 15 minut. I tka nawet do 3 razy dziennie. Zastanawiam się czy nie napisac na niego skarge na komende, zrobic zdjecia z tygodnia i napisac ze to stale powtarzany motyw. Tylko czy to coś da? i Czy moge taką skarge anonimowo złożyć?
 • Można złożyć, ale pewnie zostanie to zamiecione pod dywan. Co nie zmienia faktu że ja bym złożył, bo może się okazać że przełożony jest ok mimo że mrówki na patrolach są do dupy.
 • andrzej
  Wysłany: 2017-08-12 19:51:35

  ja tesz mialem z policiom do cynienia zlapal mnie za gardlo i zacol dusic i zabral mi leki zaceli sie zemnie nabijac
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane