Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)

Licytacje komornicze - Nieruchomości

    • Miejscowość:

      Legionowo

    • Województwo:

      mazowieckie

    • Wartość:

      211077.00

    • Data licytacji:

      2009-08-27

    • Miejsce licytacji:

      Sąd Rejonowy w Legionowie mający siedzibę przy ul. Sobieskiego 47 w sali nr 6

    • Komornik:

      Leszek Cabaj

    • Informacje:

      PIERWSZA LICYTACJA

      spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, położonego w Legionowie, ul. Leśna 6/106, dla którego Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1L/00032664/8.
      Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze budynku wielomieszkaniowego należącego do Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Legionowie, składa się z dwóch pokoi, łazienki, wc, przedpokoju i kuchni. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 42,30 m2.
      Suma oszacowania wynosi 211 077,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 158 307,75 zł.
      Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, to jest 21 107,70 zł.
      Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
      BZ WBK SA 54 1090 1841 0000 0001 0412 9955
      Rękojmię wpłaconą na rachunek komornika uznaje się za wniesioną prawidłowo, jeżeli wpłacone środki zostaną zaksięgowane na rachunku bankowym przed rozpoczęciem licytacji. Potwierdzenie przelewu nie stanowi dowodu uiszczenia rękojmi.
      Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.













    • Dodatkowe informacje:

      Szczegółowych informacji udziela Komornik pod nr tel. (022) 784 19 48



Pomoc prawna online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 4
  • 2
  • 2
  • 9
  • 2
  • 0
  • osób

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane