e-prawnik.pl Porady prawne

Umowa pożyczki - termin

Pytanie:

W umowie pożyczki nie został określony termin jej zwrotu. Do kiedy powinnam zwrócić pieniądze?

Masz inne pytanie do prawnika?

Odpowiedź prawnika: Umowa pożyczki - termin

24.11.2011

Jeżeli termin zwrotu pożyczki nie jest oznaczony, dłużnik obowiązany jest zwrócić pożyczkę w ciągu sześciu tygodni po wypowiedzeniu przez dającego pożyczkę (art. 723 kodeksu cywinego).

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ