Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dyrektywa UE o charakterystyce energetycznej budynków

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Do 2020 roku będzie konieczność ograniczenia emisji CO2 o 20%, zmniejszenie zużycia energii o 20% oraz wzrost zużycia energii ze źródeł odnawialnych do 20%. Jest to jedno z zadań polityki ekologicznej państw członkowskich UE.
  Znowelizowana dyrektywa zobowiązuje państwa członkowskie do doprowadzenia do tego, aby od końca 2020 r. wszystkie nowo powstające budynki były obiektami ?o niemal zerowym zużyciu energii? (tzw. budynkami zero emisyjnymi).

  Nasze biuro architektoniczno-budowlane KONSOLA projektuje i buduje ze zdrowych materiałów domy jednorodzinne oraz budynki mieszkalne.
  KONSOLA ? TERMOS o prawie zerowym zapotrzebowaniu na energię według stylu architektonicznego i systemu budownictwa mieszkaniowego KONSOLA, w konstrukcji szkieletowej (stalowej lub żelbetowej), bez robót na mokro, o niezbędnej trwałości.

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane