Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Zgubiłem prawo jazdy za granica

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Od 3 lat mieszkam za granicą, 2 tygodnie temu skradziono mi portfel w którym miałem prawo jazdy, bardzo pilnie potrzebuje duplikatu tego dokumentu, Czy ktoś z mojej rodziny może zrobić mi taki duplikat w Polsce? jak to wszystko wygląda?


  Odpowiedz Cytuj
 • Od 3 lat mieszkam za granicą, 2 tygodnie temu skradziono mi portfel w którym miałem prawo jazdy, bardzo pilnie potrzebuje duplikatu tego dokumentu, Czy ktoś z mojej rodziny może zrobić mi taki duplikat w Polsce? jak to wszystko wygląda?
 • Reklama

 • Zguba dokumentu to zawsze spora strata. Tym bardziej, że wyrabianie duplikatu w Urzędach trwa zwykle bardzo długo, a prawo jazdy jest częściej bardziej potrzebne niż dowód osobisty. Żeby szybko załatwić sprawę polecam zajrzeć na stronę z dokumentami kolekcjonerskimi fastidcard.com
 • cardsofdestiny
  Wysłany: 2017-01-20 12:32:26

  Nawet jeśli się zgubi prawo jazdy za granicą to nie ma co się przejmować :) W moim przypadku na przykład wolałem na szybko kupić kolekcjonerską wersję prawa jazdy z clubcard com pl. Wyszło mi szybciej i taniej :)
 • maria
  Wysłany: 2017-05-21 09:21:42

  Syn zgubił dokumenty w Holandii,gdzie przebywa od 6 lat i tam jest zameldowany (dowód osobisty,prawo jazdy polskie). Posiada tylko paszport. Czy może wyrobić wtórnik prawa jazdy w Holandii, gdyż nie może przyjechać do PL? Pozdrawiam
 • Jeśli m w takiej sytuacji powinieneś zrobić dokładnie to samo co w Polsce czyli udać się do właściwego wydziału komunikacji w kraju, w którym mieszkasz i złożyć wniosek o wydanie wtórnika prawa jazdy i to wszystko, proces ten jednak trochę potrwa.
 • Michaelei
  Wysłany: 2017-08-19 10:06:47

  ?????? - ??? ????????????, ??? ???????? ??? ??????????? ????? ?????? ?????????????, ??? ????????????? ? ??????????? ??????? ?????, ????????? ???????? ????? ???????. ???????????? ?????????? ???????? ?????? http://ofarma.ru/, ??? ??????? ??? ???????? ?? ???? ???????????? ??????? ????????? ?? ??????????? ???????, ?????? ? ??? ??????????????? ??? ????????? ???????. ?? ???????????? ? ???? ????????? ?????????? ??? ? ???????, ? ??????? ?????? ?? ?????? ???????? ??? ?????! ???????? ?????? ???????? ?????? ??????? ?????????????? ?????? ????????, ????????? ???? ??????? ????????? ?????? ????????? ????? ????. ?????????? ?????? ? ?? ???????????? ????????! ?????? ???????? ?????? ? ?????? ?????? ????????? ???????? ?????? ???? ???????? ?????? ? ?????? ?????? ?????? ???????? ?????? ???????? ???????? ?????? ?????? ? ?????? ?????
 • MIKOŁAJ
  Wysłany: 2017-10-17 14:12:35

  Tez zgubiłem prawko..złożyłem nowy wniosek do wydziału komunikacji ale tak jak już ktoś pisał trzeba bylo długo czekać to w międzyczasie zmaówiłem sobię prawko kolekcjonerskie na dokumencik com pl!Szybko zrealizowali moje zamówienie!Jakość dokumentu okej no i mogłem spokojnie czekać na mój wtórnik :D
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane