Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Pytanie odnośnie nieodpłatnego użytkowania lokalu, a umową o zarządzanie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam,

    Sprawa wygląda w ten sposób:

    Syn, właściciel lokalu użytkowego oddał w nieodpłatne użytkowanie lokal rodzicom. Zarządca nie chce podpisać umowy o zarządzanie tym lokalem, warunkując to dodatkowym porozumieniem, której stroną będzie syn. Czy to żądanie ma podstawy prawne? Czy też jest "widzimisie" zarządcy. Czy mogę jako użytkownik lokalu podpisać bezpośrednią umowę o zarządzanie bez zgody właściciela?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane