Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

zerwanie umowy z Orange

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Mam pytanie podpisałam umowę z Orange na internet, ale nie jestem zadowolona jest on bardzo wolny.Umowę mam podpisaną na 2 lata i moje pytanie dotyczy zerwanie takiej umowy. Jakie konsekwencje mi grożą?Z góry dziękuję za pomoc


  Odpowiedz Cytuj
 • To że jesteś niezadowolona jeszcze w zasadzie o niczym nie świadczy. Jeśli podpisałaś umowę, to musiałaś być poinformowana, jakie prędkości będzie osiągał ten modem, więc generalnie powinnaś mieć świadomość jaką usługę nabywasz. Wydaje mi się, że szanse masz niewielkie.... A zerwanie takiej umowy zapewne uderzy cię po kieszeni (ale to już pewnie masz zapisane w umowie). Zawsze spróbować jednak napisać jakieś pismo, może się uda. Powodzenia!
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 • Hej. Proszę o opinie i pomoc w kwestii powodów możliwych doz erwania o=umowy z operatorem komórkowym orange. Czy nie dotrszymywanie postanowień umowy przez orange w nastepujacej postaci moze miec znamiona do zerwania umowy? Chodzi o efaktury które miałem dostawać. To już 3 faktura pod rząd papierowa którą dostaje, na adres gdzie jestem zameldowany a gdzie nie mieszkam. Rozmowy z ludźmi z orange nic nie dają, bo cały czas słyszę to samo i cały czasy czyli 3 raz pod rząd dostaje fakturę na ten sam stary addres, a nie e fakture jak chciałem! Czy jest to możliwy powód do zerwania umowy?
  Odpowiedz Cytuj
 • Raczej nie jest to wystarczający powód. Może pan jednak złożyć skargę na salon i operatora do UOKiK oraz centrali Orange.
  Odpowiedz Cytuj
 • jak zrezygnować z ubezpieczenia telefonu w orange pzu sa?
  Odpowiedz Cytuj

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane