Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

JAK ODZYSKAĆ UBEZPIECZENIE PO SPLCIE KREDYTU?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • MAM SPAŁACONY CAŁY KREDYT Z ODSETKAMI. ZOSTAŁA MI WYPOWIEDZIANA UMOWA KREDYTU ,PO 2 MIESIACACH NIE PAŁACENIA TERMINOWO. I OD RAZU SIADŁ MI NA KONTO KOMOENIK,ZAJĄŁ WSZYSTKIE DOCHODY KTÓER NADESZŁY I NIE MOGŁAM ZAPŁACIC RAT,A DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE MAM KOMORNIKA DOPIERO JAK ZAJĄŁ MI KONTO.ZAŁATWIŁAM KASE SPAŁICŁAM CAŁY KREDYT PLUS ODSETKI.KREDYT BYŁ NA 5 LAT A SPŁACIŁAM GO PO 1,5 ROKU.KREDYT BYŁ UBEZPIECZONY NA PONAD 10 TYS,BYŁA TO DUZA SUMA KREDYTU,PAN W BANKU POWIEDZIAŁ ZE MOGE SIĘ STARAĆ O ZWROT,LECZ DOSTAŁAM ODPOWIEDŻ ŻE NIE DOSTANE NIC ,PONIEWAZ MIAŁAM UMOWE WYPOWIEDZIANĄ.CZYTAŁAM CAŁĄ UMOWE PUNKT ZA PODPUNKTEM,TAM NIE MA NIC NAPISANE ŻE WRAZIE WYPOWIEDZENIA UMOWY ,A SPAŁACENIE KREDYTU NIE DOSTANE ZWROTU UBEZPIECZENIA.WIEC PO CO TO UBEZPIECZENIE?

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Umowa kredytu

  Co powinna zawierać umowa kredytu?

 • Elementy umowy kredytu

  Jakie elementy powinna obejmować umowa kredytu?

 • Elementy umowy kredytu bankowego

  Jakie elementy powinna określać umowa kredytu bankowego?

 • Zawieszenie spłaty kredytu

  Do kogo się udać w sprawie zawieszenia spłat kredytu? Pół roku temu przewidywałem ciężki okres dla firmy miałem już jeden kredyt i nie byłem w stanie go spłacać, więc bank udzielił mi następnego kredytu na zabezpieczenie poprzedniego. Teraz przez ten fakt popadam w jeszcze większe długi i chciałbym zawieśic spłatę kredytu.

 • Zwrot weksli poręczycielowi

  Bank wziął na zabezpieczenie kredytu 4 sztuki weksli in blanco z poręczeniem wekslowym. Jeden z nich wypełnił na całą kwotę niespłaconego kredytu przez dłużnika głównego i zasądził. Dłużnik główny nie zapłacił i ogłosił upadłość - jego sprawy prowadzi syndyk. Czy niewypełnione i niewykorzystane pozostałe 3 sztuki weksli można odzyskać z Banku - jako poręczyciel wekslowy? Boję się, że mogą dostać się w niepowołane ręce. Czy mogę wnieść o ich zniszczenie?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane