Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Zasądzone pieniądze do zwrotu.

Witam!

w 2012 roku został wydany wyrok (prawommocny-już po apelacji) na bandytę, który zabił moją Mamę. Do odsiadki ma 25 lat ale najwcześniej może wyjść po 23 za dobre sprawowanie. Ostatecznie siedzi od 2011 roku także w najlepszym wypadku (dla niego) wyjdzie w 2034 roku albo 2036 roku. Oprócz kary pozbawienia wolności ma nakazane oddanie mi jako córce dużej kwoty pieniędzy, bo Mama żyła po tym napadzie 8,5 miesiąca i staraliśmy się ją ratować. Mam to zasądzone na wyroku prawomocnym, ale od tego zbira nie jestem nic w stanie odzyskać, bo on nic nie ma. Teraz siedzi w więzieniu, kiedy dostanę informację jak te pieniądze zostaną mi zwrócone i czy. Czy mogę wystąpić do Państwa o zwrot mi pieniędzy...jeśli tak to gdzie to kierować? Jeśli nie ma takiej możliwości to może można te pieniądze zamienić na karę pozbawienia wolności i czy ja mam pisać w tej sprawie do Sądu-jeśli tak to do której instancji? Gubię się w tym, ale już trochę mi emocje póściły i chciałabym zająć się tą sprawą. Więcej szczegółów mogę podać na maila. Kontakt do mnie gojka23@gazeta.pl. Bardzo proszę o pomoc, bo szczerze fajnie by było odzyskać te pieniądze, ale jeśli się nie da to niech chociaż to coś dłużej posiedzi w więzieniu...bo cżłowiekiem nie można tego nazwać.
Pozdrawiam
M.

2013.5.14 12:9:15

Odpowiedzi w temacie: Zasądzone pieniądze do zwrotu. (4)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika