Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Lokatorzy śmiecą na strychu.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, proszę o pomoc i poradę.

  Nie dawno odwiedziłem swoja część na strychu w bloku. To co zobaczyłem przeraziło mnie. Lokatorzy, którzy tam mieszkają znoszą śmieci. Jedna wielka "sterta". Od drobnych śmieci (plastik, poduszki, kawałki ziemniaków, które gniją itp.). Odór, który się rozprzestrzeniania wentylacją "wpada" do mieszkania. Najbardziej boję się pożaru, w każdym, momencie może dojść nawet do samozapłony. U góry jest lufcik, światło wpada na porozbijane butelki. Wspólnota, nie reaguje.
  I teraz proszę was o pomoc. Muszę napisać, pismo które ruszy wspólnotę do posprzątania tego bałaganu. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC !!!

  Odpowiedz Cytuj
 • Powołaj sie na jakieś ustawy, zeby sie przestraszyli że to nie tylko czcze gadanie ale faktycznie znasz sie na rzeczy i podejmiesz odpowiednie kroki jak nie będzie reakcji. Paragrafy bywają bardzo motywujące w takich sytuacjach ;)
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.