Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

adwokat z Łodzi do trudnego rozwodu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Po 10 latach małżeństwa chcę się rozwieść z mężem. Chcę to załatwić w miarę szybko i bezboleśnie, ale on póki co tworzy same problemy... Wynajął adwokata i wśród naszych wspólnych znajomych szukają osób, które mogłyby powiedzieć coś oczerniającego na mój temat... Nie chciałam na początku się w to angażować, ale teraz chcę się uzbroić w skutecznego adwokata, który będzie umiał poradzić sobie z taką sprawą, z której mogą wyniknąć trudności i nieprzyjemności... Proszę o pomoc.

  Odpowiedz Cytuj
 • Tak. Podczas rozwodu pomagała mi Pani adwokat Ziębaczewska - Chróścielewska i byłam bardzo zadowolona. Tak jak przedmówca powiedział trzeba się dobrze przygotować. Pani adwokat pamiętam na początku bardzo długo ze mną rozmawiała, wysłuchała, a następnie proponowała konkretne działania. Polecam gorąco - szczególnie przy problemach nazwijmy to rodzinno- majątkowo spadkowych.
 • Reklama

 • Ja polecam mecenasa Macieja Krakowinskiego. Mój rozwod trwal 3 lata ale dzięki niemu wszysko się udało. Chyba zmienil adres ale znajdziesz go www.adwokat-lodz.eu
 • Polecamy zapoznać się z tą wyszukiwarką

 • MÓJ ROZWÓD BYŁ BARDO TRUDNY I WYCZERPUJĄCY. NIE PORADZIŁBYM SOBIE GDYBY NIE POMOC JAKĄ UZYSKAŁEM KANCELARII MECENAS CICHACZ. ZAJĘŁA SIĘ MOJĄ SPRAWĄ W SPOSÓB PROFESJONALNY I FACHOWY. POLECAM JAKO DOBREGO I SKUTECZNEGO PRAWNIKA MECENAS MONIKĘ CICHACZ
 • Ja polecam z własnego doświadczenia mecenasa Jarosława Szkudlarka prowadził mój rozwód i wiem że potrafi wyciągnąć klienta z dużych opresji. Jest przy tym bardzo rzeczowy i kreatywny i nie boi się trudnych spraw. Szczerze polecam bo to bardzo dobry fachowiec w sprawach rodzinnych. Marta
 • W sprawach rodzinnych polecam kancelarię prawną Grawalex na al. Kościuszki 93. Moja sprawa była bardzo skomplikowana, chciałem pozbawienia praw rodzicielskich mojej żonie i dzięki Kancelarii Grawalex (a właściwie ich mecenasom) wszystko się udało. Zdobyli wszystkie konieczne dowody i wywalczyli to co chciałem. Polecam - Tomasz Sz. kontakt znajdziecie na www.grawalex.pl
 • dzień dobry, po 30 latach małżeństwa mój mąż zdecydował się odejśc do innej, byłam zdruzgotana, nie umiałam się pozbierać, było mi wszystko jedno, byłam skłonna zostawić mu cały dorobek naszego życia... całe szczęście trafiłam do kancelarii o której wspomina mój przedmówca tj. Kancelarii Prawnej GrawLex, panie mecenas które prowadzą moją sprawę tchnęły we mnie nowe życie i wole walki. opowiadając im o swoich przeżyciach widziałam zrozumienie i tak bardzo potrzebne mi wsparcie. teraz walczymy o moje prawa i rozwóz z jego winy a także należne mi alimenty. Dlatego apeluję do wszystkich wspaniałych kobiet i mężczyzn (żeby nie było takie rzeczy zdarzają się jednym i drugim) gdy druga strona Was oszuka i zostawi nie unoście się honorem bo trzeba walczyć o swoje. Ja swoich reprezentantów znalazłam właśnie w tej kancelarii i jest to słuszny wybór. Jakby to komuś pomogło to zostawiam nr tel. 507514444. nie poddawajcie sie tylko walczcie :)
 • mój rozwód nie był trudny, bo oboje z moją byłą małżonką chcieliśmy się rozstać polubownie i bez zbędnego cyrku, udaliśmy się do kancelarii Prawnej na Kościuszki 93 o której wspominają na tym forum pozostali forumowicze, wszystko przebiegło pomyślnie, skończyło się na drugiej rozprawie :-), a do Grawalex trafiliśmy z polecenia mojego kuzyna który się rozwodził właśnie u nich i był bardzo zadowolony bo nie dali go obskubać jego chciwej żonie. Muszę zaznaczyć jeszcze jedną ważną kwestię, ktoś się wypowiadał na temat tego, że znaczenie ma płeć prawnika reprezentującego stronę, może faktycznie niektóre Panie wolą iść do Pani mecenas, bo wolą rozmawiać z kobietą, a Panowie wolą iść do mężczyzn (taka naturalna solidarność), ale na waszym miejscu bym się płcią nie sugerował tylko wybrał sprawdzoną kancelarie, bo ważna jest skuteczność. Poza tym w tej kancelarii to jest wielu prawników obu płci także na pewno każdy znajdzie odpowiedniego reprezentanta dla siebie.
 • Witam, reprezentuję Kancelarię Winnicki. Zespół tworzą dynamiczni i doświadczeni prawnicy, radcy prawni wywodzący się ze środowiska Uniwersytetu Warszawskiego. Działamy na terenie całego kraju. Jeśli potrzebna jest ci pomoc prawna, zapraszam do kontaktu: +48 607087078 .
 • Mój rozwód z winy meża prowadziła Adwokat Burska. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki, której wczesniej też ktoś polecił tę Adwokat. Byłam bardzo zadowolona więc polecam dalej tel do Pani Adwokat 664 365 410 trafisz do jej Kancelarii po mapce która jest na stronie internetowej www.adwokatweb.eu POWODZENIA:)
 • Akurat w Łodzi jest kilku sprawdzonych adwokatów. Z tego co ja się orientuje to proponowałabym Ci sie zgłosić do Pani Madgaleny Chróścielewskiej.Jej praca obujmuje różne dziedziny prawa ale zajmuje sie także sprawami rozwodowymi.Tutaj http://chroscielewska-chroscielewski.com/ , mozesz znaleźć do niej kontakt. Jeżeli ma być to trudny rozwód to ona na pewno sobie z tym poradzi.
 • tylko adwokat Anna Gręda - szybko i sprawnie! rozwod na pierwszej rozprawie! polecam, bo naprawe jestem dzis mega zadowolona i wolna! :)
 • ech rozwód, to raczej rzadko kiedy bywa bezbolesne? moja przyjaciółka rozwodziła się 4 lata temu, z mężem mieli jedną córkę. jej adwokatem był pan Andrzej Krakowiński, wywalczył jej zadowalające alimenty, ale co się kobieta nacierpiała i napłakała, to nie jest warte żadnej ceny?
 • Bardzo polecam Adwokata Adriana Króla z Łodzi (604-802-169). Prowadził moją sprawę fantastycznie. Zawsze będę go polecać.
 • Rozwodziłem się jakiś czas temu z żoną, ciężka sprawa to była - niestety nie rozstaliśmy się w zgodzie, a wina była po stronie żony. Mi pomógł zespół prawników pod kierunkiem Pani Mecenas Chróścielewskiej. Faktycznie, ich kilkunastoletnie doświadczenie bardzo pomogło, wygrałem sprawę.
 • Rzeczywiście.. Bardzo Ci współczuję.. W takim wypadku skuteczny adwokat to podstawa. Zgadzam się opinią powyżej. Kancelaria adwokat chróścielewskiej jest znakomita. Bardzo pomogli mi przy podziale majątku. Wszystko odbyło się bez zbędnych problemów.
 • Współczuję Ci. Przede wszystkim nie możesz dać się zastraszyć. Zgłoś się do Kancelarii Mecenas Chróścielewskiej. Pracuje tam zespół doświadczonych prawników, między innymi właśnie w prawie rodzinnym. Sama przechodziłam przez skomplikowany rozwód, nie mogliśmy się dogadać w sprawie dzieci, na szczęście prawnicy z kancelarii Pani Mecenas Chróścielewskiej załagodzili sytuację i wywalczyli dla mnie to, na czym mi zależało.
 • Daria
  Wysłany: 2016-05-20 14:01:09

  Do trudnych rozwodów polecam prawników z kancelarii Meritum, są naprawdę skuteczni. Mają stronę poradyprawne-kancelaria.pl. W Łodzi szukałam i porównywałam kancelarię - ceny również :) trzy kancelarię odwiedziłam - zdecydowałam się na Meritum i nie żałuję. Polecam serdecznie!
 • Mnie znajomy polecił Adwokat Burską z Łodzi. Mówił, że był bardzo zadowolony. Też się do niej wybieram. Podaje jej stronę internetową : www.adwokatweb.eu
 • Miłosz23
  Wysłany: 2016-06-11 18:51:29

  Adwokat Maciej Krakowiński ? oceniam super. Konktretny człowiek, który ma wiedzę, dzięki której sprawa rozwodowa jest do zniesienia.
 • kamratka36
  Wysłany: 2016-06-21 16:41:51

  Rozwodziłam się początkiem 2015 roku. Moją sprawą zajmowała się kancelaria prawna Katarzyna Kijak-Ruta. Sprawa rozwodowa nie była formalnością, gdyż toczyła się walka o dzieci i pieniądze. Ze strony Pani Katarzyny pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Koniec końców udało się nam doprowadzić sprawę do końca z korzyścią dla mnie, za co bardzo dziękuję.
 • Ja byłam zadowolona ze współpracy ze wspomnianą już kancelarią Chróścielewska&Chróścielewski, warto wziąć ich pod uwagę szczególnie, jeżeli sprawa rozwodowa jest trudna. Prawnicy naprawdę dobrze przygotowują się do rozpraw i potrafią doradzić najlepsze rozwiązanie, poza tym po prostu są życzliwymi ludźmi, to też jest ważne.
 • aga78
  Wysłany: 2016-07-12 15:25:13

  Witam . Czy komuś z Państwa prowadził sprawę rozwodową Igor Klimkowski z Łodzi ? Mam przed sobą baaardzo trudną sprawę rozwodową - można pokusić się o stwierdzenie wojnę. Potrzebuje można powiedzieć amstafa w ciele człowieka
 • I do sprawy rozwodowej i do walki o alimenty polecam prawników z kancelarii Magdaleny Chróścielewskiej. Dużo przeszłam z moim byłym mężem, jednak z duuużą pomocą prawników z tej kancelarii udało mi się wyjść na swoje. Dzięki nim mam wreszcie święty spokój w sprawie byłego męża. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i reprezentację.
 • ella
  Wysłany: 2016-07-31 10:30:30

  Szukając dobrego lekarza lub prawnika juz dawno doszłam do wniosku ,ze internet jest najmniej wiarygodnym źródłem informacji . Na różnych forach bardzo pozytywne opinie dodaje rodzina, znajomi ...etc..rzeczonych adwokatów i lekarzy i ten sam sposób szkalowana( dodawane są złe opinie) jest dobra i co najważniejsze tańsza 5-6 razy konkurencja. Szargana jest opinia rzeczywiście dobrych fachowców, bo cóz to takie łatwe jeśli osoba dodająca.....,,"opinie""............ jest anonimowa. Widać to szczególnie na przykładzie adwokatów.Szukając prawnika który poprowadził by mi sprawę dotyczącą ograniczenia władzy rodzicielskiej natknęłam sie na takich którzy chcieli mi poprowadzić sprawę za 1000( radcowie prawni ) zł ale i na takich którzy za tę sama sprawę chcieli 8000 zł.( adwokatka). Nie wiem z czego wynika taka ogromna suma- bo nie wynika z cennika- adwokaci mają swój cennik i trzeba w nim zorientować zanim przystąpimy do szukania prawnika. Nie oszukujmy się to czy sprawa jest wygrana czy przegrana w przeważającej mierze zależy do samej sprawy .Jesli sprawa jest beznadziejna to nawet najlepszy adwokat jej nie wygra - szkoda tylko ,ze przed wzięciem pieniędzy niewielu mówi o szansach na wygranie.
 • Kancelaria pani mecenas Chróścielewskiej. Koleżanka miała całkiem podobny problem do Twojego - orzekanie winy, podział majątku... Dobry prawnik w takiej sytuacji to podstawa. Skontaktuj się z nimi bezpośrednio przez telefon: 666 609 065.
 • Rozwód to dla większości kobiet cios w serce. Dlatego warto mieć za sobą dobrego prawnika, kancelaria mecenas Chróścielewskiej to moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Ci prawnicy mają bardzo dużą wiedzę, potrafią pomóc w każdej sytuacji.
 • Robson
  Wysłany: 2016-08-27 08:52:44

  Czytając posty dowiedziałem się, że niektórzy adwokaci prowadzą sprawy rozwodowe ;) w Łodzi sprawy rozwodowe prowadzą, mają ich dużo i są w tym dobrzy następujący adwokaci: - nieciecka ostojska, Jakub Chorazak, Beata Kuczewska, Sylwia Brodniewicz Drozdz, Marek Kilichowski, Magdalena Ziomek, Liliana tadeusiak. Mam nadzieje ze nikogo nie pominąłem. Jak ktoś szuka adwokata określonej specjalności najlepiej skorzystać z wyszukiwarki adwokatów na stronie nra i wtedy maja państwo jak krowa na granicy kto specjalizuje sie w sprawach rodzinnych a nie kto bierze wszystko i potem sie martwi ;) Pozdrawiam
 • Warto udać się do kogoś z polecenia, ja tak właśnie trafiłam do kancelarii mecenas Chróścielewskiego. Poczytalam też trochę opinii w necie i były one raczej pozytywne więc zachęcona tez nimi postanowiłam do nich przedzwonic i poprosić o pomoc. Zaprosili mnie do siebie, kancelaria jest zlokalizowana w centrum miasta więc bardzo dobry dojazd. Po rozmowie zdecydowałam ze wybieram ich do reprezentacji przed sądem w trakcie rozwodu. Wszystko poszło sprawnie, jestem zadowolona.
 • Marek Konatowski
  Wysłany: 2016-09-05 22:09:53

  Ja pozwole sie nie zgodzić z opinią przedmowczyni. Sa ludzie,którzy za wszystko obwiniaja lekarza,prawnika czy innego fachowca. Korzystałem z usług polecanej tu Pani Adwokat której nazwiska nie wskaże aby uniknąć posadzenia o stronniczość i choc usluga nie byla tania do napewno tego warta. Jestem zdania ze tanie nie jest dobre i bede sie tego trzymal. Jak sadze jest to zdanie konkurencji o której nikt nie pisze a przez to niewiarygodne. Taka prawda.Ludzie internet daje prawo to rzetelnej opinii i nie dajcie sie zwieść
 • O widzicie - wreszcie ktoś napisał świętą prawdę :) Czasem naprawdę lepiej iść do kogoś z polecenia, nawet jeśli kosztuje to trochę więcej. Dobry prawnik to podstawa. Każdy przecież wolałby problematyczne sytuacje mieć szybko z głowy :) Ja słyszałam wśród znajomych dobre opinie na temat kancelarii Magdaleny Chróścielewskiej o której tu piszecie i myślę, że gdyby była taka potrzeba to bym się z nią skontaktowała. Póki co nie muszę ale będę mieć na uwadze na przyszłość. A wszystko właśnie dzięki dobrym opiniom :)
 • molszem
  Wysłany: 2016-09-29 11:56:47

  Ja polecam adwokata Jarosława Szkudlarka z łodzi. Bardzo mi pomógł w sprawie rozwodowej, widać że ma wiedzie i ogromne doświadczenie w ich prowadzeniu. Pozdrawiam
 • kinga
  Wysłany: 2016-09-30 11:56:57

  Każdy rozwód jest moim zdaniem trudny. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli to zgłoś się do kancelarii mecenas Chróścielewskiej. To wszystko co piszą o nich ludzie to prawda. Warto im zaufać.
 • Sld 1996
  Wysłany: 2016-10-06 22:15:39

  Ten "adwokat Szkudlarek to osoba niedoswiadczona i mało obecna na w przepisach prawa.to adwokat typowo Piskorski!
 • Ala
  Wysłany: 2016-10-25 22:31:55

  Ja korzystałam z usług adw. Lilianny Tadeusiak. Poprowadziła moją sprawę rozwodową rewelacyjnie. Naszym przeciwnikiem była adw. Chróścielewska i jednym słowem do profesjonalizmu jej daleko. zgadzam się z przedmówcą, że na stronach nra czy ora są rzetelne, obiektywne informacje o adwokatach ktorzy specjaliUją się w poszczególnych dziedzinach. Akurat osobiście do adw. Tadeusiak trafiłam z polcenia- rozwodziła moją koleżnkę notabene sędziego, która powiedziała mi że jak rozwód to tylko adw. Lilianna Tadeusiak. Sprawę o podział majątku natomiast powierzyłam adw. Karolinie Tadeusiak-Lisieckiej- rewelacja. Polecam
 • Julia
  Wysłany: 2017-01-10 13:29:24

  W kwestii rozwodowej udaj się koniecznie do kancelarii pani mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. To kancelaria do której ja się zgłosiłam kilka lat temu z takim samym problemem jak Twój. Nie wiem czy bez nich potrafiłabym to jakoś rozwiązać. A teraz mam spokój. Uratowali mnie.
 • Maria S.
  Wysłany: 2017-01-14 14:40:29

  Ja akurat jestem zaskoczona całym przebiegiem mojej sprawy i całokształtem porad prawnych kancelarii Kacprzyk-Bojaryn z Łodzi. Oto co nam oferują http://kacprzyk-bojaryn.pl. Mam nadzieję, że komuś pomogłam.
 • Ala Olejniczak
  Wysłany: 2017-01-17 13:19:19

  Ja korzystałam ze wsparcia kancelarii Pani Mecenas Chróścielewskiej i jestem im za to bardzo wdzięczna. Rozwód zakończył się dla mnie pozytywnie, na pewno by tak nie było gdyby nie ich pomoc i reprezentacja na super poziomie.
 • Jerzy
  Wysłany: 2017-01-22 18:12:54

  Jeśli jesteście zdecydowani na rozwód to polecam kontakt z kancelarią Magdaleny Chróścielewskiej: 666609065. Wiele osób w sieci ich poleca, ja miałem okazję współpracować z nimi właśnie podczas rozwodu, kiedy to byłem przez nich reprezentowany. Bardzo dobra współpraca.
 • Agata
  Wysłany: 2017-01-25 20:47:46

  Mnie z polecenia sprawę prowadziła Adwokat Burska i byłam bardzo zadowolona. Mogę śmiało polecić www.adwokatweb.eu
 • Grzesiek
  Wysłany: 2017-01-25 20:51:29

  Zgadzam się z przedmowczynia Adwokat Burska jest bardzo dobra mnie wygrała dzieciaka.
 • Hermiona
  Wysłany: 2017-01-31 10:26:30

  Ja korzystałam z pomocy prawników z kancelarii mecenas Chróścielewskiej. Rozwód przebiegł bez żadnych nieprzewidzianych sytuacji. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i śmiało mogę wszystkim osobom polecić.
 • Dominika
  Wysłany: 2017-02-14 18:14:07

  Dobra Kancelaria jest Kancelaria Adwokat Anny Marii Burskiej. Pani Mecenas sama chodzi na sprawy przez co jest dobrze zorientowana podczas kazdej z rozpraw. Bylam zadowolona.
 • Kasia
  Wysłany: 2017-02-26 09:03:12

  Mi pomagał prawnik z Kancelarii Pani Mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Bardzo dobrze wspominam naszą współpracę. Fachowe podejście do klienta, ceny dobre, adekwatne do jakości usług. Ja jestem do dziś bardzo zadowolona.
 • Marcin Rudnicki
  Wysłany: 2017-03-03 10:20:10

  Polecam kancelarie pani adwokat Chroscielewskiej. Dla nich nie ma czegos takiego jak trudne rozwody :) Moj rozwod odbyl sie z orzeczeniem winy, zona mnie zdradzala. Ze wszystkim sobie swietnie poradzili, nawet z organizacja swiadkow ktorzy to potwierdzili :)
 • Maksymilian
  Wysłany: 2017-03-19 15:55:35

  Ja biorąc rozwód korzystałem z rankingu http://www.skuteczny-adwokat.com/ . Właśnie dzięki tej stronie trafiłem do kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej i byłem bardzo zadowolony z kompetentnej pomocy. Jeśli chodzi o rozwód to polecam tę kancelarię.
 • Arletta Bolesta
  Wysłany: 2017-03-20 08:24:47

  Witam, nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 • Daria
  Wysłany: 2017-03-27 23:04:24

  Dwa lata temu przy moim rozwodzie pomogła mi pani adwokat z kancelarii Pani Chróścielewskiej. Był to dla mnie duży szok i nie potrafiłam sobie poradzić z tą sytuacją, jednak wykazali się ogromnym zrozumieniem i bardzo mi pomogli przebrnąć przez to wszystko.
 • Kasia77
  Wysłany: 2017-03-30 22:12:50

  Przy moim rozwodzie zwróciłam się do Kancelarii Pani Chróścielewskiej. Załatwili większość formalności za mnie, na każde z moim miliona pytań odpowiadali wyczerpująco. Od początku wiedziałam o co chodzi i na czym stoję.
 • Kate
  Wysłany: 2017-04-04 10:05:59

  Mój rozwód prowadziła mecenas Monika Maciejczak. Dotarłam do niej z polecenia i byłam bardzo zadowolona z jej pracy. Mogę śmiało polecić jeśli chodzi o rozwód, alimenty i opiekę nad dziećmi.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane