Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Znęcanie się nad zwierzęciem

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  wczoraj jak szłam z chłopakiem byliśmy świadkami jak grupka chłopaków znęcała się nad kotem, rzucali w niego kamieniami i kopali. Od razu postanowiliśmy zareagować, zadzwoniłam na straż miejsca, ale powiedzieli że będą dopiero za kilka minut, dlatego mój chłopak stwierdził że idzie przerwać to znęcanie się nad zwierzęciem. Jak podeszliśmy do tej grupki i kazaliśmy im pościć kota to zaczęli na wyzywać i rzucać się do nas że to nie nasz spawa, jeden z chłopaków nawet chciał pobić mojego chłopaka ale na szczęście w samą porę przyjechała straż miejska. Tamci zaczęli uciekać na ich widok ale kilu udało się złapać. Kotka zabraliśmy do weterynarza na szczęście nic mu nie będzie.
  Czy może mi ktoś powiedzieć co grozi tamtym chłopakom za znęcanie się nad tym biednym zwierzęciem ??


  Odpowiedz Cytuj
 • Przypuszczam że ich sprawa zostanie skierowana do sądu rodzinnego i nieletnich.
 • Reklama

 • Mam nadzieje że dopadnie ich surowa kara, co w ogóle im przyszło żeby się znaczać nad biednym zwierzęciem.
 • No ja mam też taka nadzieje, kotek czuje się coraz lepiej, moja mama nawet pozwoliła mi go zatrzymać jak jej powiedziałam co się stało.
 • Ja też niedawno byłem świadkiem, takiego zdarzenia jak dwóch chłopaków znęcali się nad zwierzęciem. Nie rozumiem jak coś takiego może im przychodzić do głowy.  Przecież to jest okrucieństwo.

 • Widzę że nie tylko dzieciaki potrafią znęcać się nad zwierzętami ale także pracownicy schronisk

  <a hraf="http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,88614,8470007,Cala_prawda_o_schronisku.html"http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,88614,8470007,Cala_prawda_o_schronisku.html</a>

   

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane