Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

nie wywiązanie się z umowy najmu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Dzień dobry!  Co mi może grozić za niewywiązanie się z umowy najmu?

  Miałem podpisaną umowę najmu do końca lipca, ale postanowiłem że wrócę jednak na lipiec do domu i chce w ogóle zrezygnować z wynajmowanego mieszkania.

  Czy oprócz tego że muszę zapłacić za ten okres do końca lipca, grozi mi coś jeszcze????  Dzięki

  Odpowiedz Cytuj
 • Najemca
  Wysłany: 2017-03-15 18:35:15

  Nie masz takiej możliwości prawnej o ile najemca się nie zgodzi. Trzeba było zastanowić się wcześniej, a za takie chamskie zagranie użył bym wszelkich środków byś miał nauczkę że nie wywala się kogoś tak o bo nagle zachciało Ci się wracać
 • Reklama

 • cichy
  Wysłany: 2017-04-20 23:04:41

  Widze kolega wyzej sie zesrał jak typowy cebulak . Po pierwsze Nie wiesz czym Pytający się kieruje rezygnując z wynajecia mieszaknia napisał tylko ze postanowił wrócić i chce miesiąc wcześniej zrezygnować . Pytanie było proste ale widać nie każdy potrafi nawet takie zrozumieć . Po drugie to pytanie jest sprzed 6 lat . Pozdrawiam nieserdecznie .
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane