Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

firma windykacyjna

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • dzisiaj zadzwoniła do mnie pani krajowego centrum wierzytelności z żądaniem zaopłaty na rzecz telekomunikacji 1900zł; nie wiem w jaki sposób dodzwoniła sie najpierw do rodziców mojego męża skoro nigdy nie podawaliśmy jej numeru tel. ponieważ jest on zastrzeżony; nie ukrywam że pani była bardzo nie miła niezgodziła sie na płatność w wys.100 zł miesięcznie.straszy że komornik wejdzie mi na pensję (twierdzi,że mają sposoby na to, aby sie dowiedzieć gdzie pracuję - w co nie wątpię) CO mogą zrobić takie firmy?? II sprawa od wielu lat otrzymuję listy od firm windykacyjnych z nakazem zapłaty np. do miejsca pracy czy czynią to prawnie , czy mogę napisać list,że nie życzę sobie tego typu korespondencji? Jak rozmawiać z pania z krajowego centrum wierzytelności- jest bardzo agresywna.

  Odpowiedz Cytuj
 • sator
  Wysłany: 2006-09-29 10:04:22

  sprawa 1 jeżeli roszczenie jest zasadne zapłać-- ale nie firmie tylko wierzycielowi. Dogadaj się z nimi poproś o raty. Nie jestem zwolennikiem unikania wierzycieli jak się nie wywiązuje z umowy. Jeżeli jest bezzasadne opisz dokładnie na s-r6@wp.pl postaram się napisać co i jak działać.
 • Reklama

 • witam Mam problem i chciałem się zapytać czy można na raty spłacać zadłużenie firmie windykacyjnej? jeśli tak to ile wynoszą wtedy odsetki? z góry dziękuję
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.