Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

zapłata za zaległe faktury

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam ,

  Jakie kroki muszę począć by skierować sprawe do sądu za niepłacenie za faktury za sprzedaż towaru.
  Muszę zaznaczyć że do kontrahenta -dłuznika kilka razy były wezwania a teraz było ostateczne przedsądowne gdzie też nic nie pomogło .Kwota jest 29.tysięcy + odsetki.

  Odpowiedz Cytuj
 • Proszę o kontakt pod numerem telefonu Kancelarii 42 633 11 66 lub na adres e-mail: arbitra@arbitra.pl
 • Reklama

 • Witam, W celu egzekucji wskazanej kwoty,powinna Pani wnieść najpierw sprawę do sądu i uzyskać tytuł wykonawczy tj.wyrok wraz z klazurą prawomocności. Kolejnym krokiem będzie złozenie wniosku do komornika o wszczęcie postępowania egzekucyjnego.Wybrana kancelaria może reprezentować Panią w postepowaniu sądowym i egzekucyjnym. Proszę o podjęcie jak najszybszego działania, by odzyskać swoje należności i nie utracić płynności finansowej przez niewypłacalność kontrahentów. Z wyrazami szacunku, Karolina Z. biuro@tributum-kancelaria.pl tel.:512 687 517
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane