Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

nadzór elektroniczny

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam mam pytanie w jaki sposób można sie starać o nadzór elektroniczny mój brat przebywa w więzieniu w październiku ma pierwszą wokandę wychowawczyni mówiła mu że może starać się o nadzór w jaki sposób musi to zrobić?? czy ma pisać jakieś pismo?? co w nim musi być zawarte?? proszę o odpowiedz

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Elektroniczny wniosek o wpis do księgi wieczystej

  Czy można złożyć elektroniczny wniosek o wpis do księgi wieczystej?

 • Podpis elektroniczny dla osoby prawnej

  Posiadam kwalifikowany podpis elektroniczny. Firma, która go wystawiła oferuje również podpisy dla osób prawnych np. spółek z o. o. Czy ustawa wymaga odrębnego podpisu dla spółki? Czy podpisanie dokumentów nie może odbywać się za pomocą podpisu osoby fizycznej uprawnionej do reprezentowania podmiotu i dołączeniu odpisu z KRS w formie dokumentu elektronicznego (o ile takie są już wydawane)?

 • Plik pdf jako podanie do urzędu miasta

  Art. 63 § 3a pkt 2 kodeksu postępowania administracyjnego mówi: "zawierać dane w ustalonym formacie, zawarte we wzorze podania określonym w odrębnych przepisach, jeżeli te przepisy nakazują wnoszenie podań według określonego wzoru."Czy w wypadku zwykłego podania, na które nie jest wymagany żaden formularz, mogę to podanie przesłać w postaci pliku *.pdf opatrzonego kwalifikowanym podpisem cyfrowym?

 • czy elekytoniczny wydruk potwierdzenia doręczenia przesyłki oraz

  Proszę o informację, czy elektroniczny wydruk potwierdzenia doręczenia przesyłki oraz elektroniczny wydruk zawiadomienia, że listonosz nie zastał nikogo upoważnionego do odbioru przesyłki, mogą stanowić dowód sądowy. Powyższe pytanie zadali nam przedstawiciele Poczty Polskiej podczas prezentacji możliwości urządzenia mobilnego wraz z aplikacją obsługującą to urządzenie. Urządzenie to może służyć Poczcie do potwierdzania odbioru przesyłek, paczek, gotówki. Zastosowanie jest podobne jak dla kurierów np DHL. Czy elektroniczny wydruk potwierdzenia doręczenia przesyłki oraz elektroniczny wydruk zawiadomienia że listonosz nie zastał nikogo upoważnionego do odbioru przesyłki mogą stanowić dowód sądowy?

 • Orzeczenie kuratora w wyroku karnym

  Co znaczy przydzielenie oskarżonemu w wyroku karnym kuratora? Jaka tu jest rola oskarżyciela? Jeśli brak jest poprawy, a kuratora nie widać?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane