Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

zawieszenie kary więziennej za spowodowanie wypadku drogowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • W marcu 2014 roku zpowodowałem wypadek drogowy jedyny poszkodowany byłem ja. Obecnie zostałem aresztowany wyrokiem sądu na 18 miesięcy, spodziewam się dziecka żona jest w siódmym miesiącu ciąży, czy jest możliwość zmienić na zawieszenie wyroku w tej sytuacji gdyż jestem niezbędny w domu, zaopiekować się żona i przyszłym dzieckiem. Od tamtej pory zmieniłem się bardzo, przestałem nadużywać alkoholu. Jaką mam możliwość odwołać się od wyroku, zaopiekować się rodziną.

    Odpowiedz Cytuj
  • Pewnie można się od tego jakoś odwołać, napisać konkretne pismo poparte argumentami. Nie wiem skąd jesteś, jeżeli masz nie daleko do Warszawy, to polecam Ci adwokatów z tej kancelarii http://jstkancelaria.pl Twoja sprawa wydaje mi się w gestii adwokata Emila Jedlińskiego. On się specjalizuje w takich sprawach, musiałbyś się go poradzić co w takiej sytuacji można zrobić. W każdym razie powodzenia, swoją drogą to głupie żeby iść do więzienia za wypadek, no chyba że byłeś pod wpływem, to zmienia postać rzeczy :P
  • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane