Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dobry adwokat z Lubina - pilnie potrzebny!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jakie macie Państwo doświadczenia z kancelarami adwokackimi z Lubina i okolic? Którzy prawnicy są skuteczni? Kogo możecie polecić, a kogo odradzacie? Pilnie potrzebuję pomoc ws. podziału majątku. Czekam na opinie

  Odpowiedz Cytuj
 • Myślę, że mogę pomóc. Znam naprawdę dobrego adwokata z Lubina, Grzegorza Bubę. Swojego czasu trochę poróżniłem się z bratem i kwestii podziału majątku po rodzicach nie szło rozwiązać bez pomocy sądu. A na sali sądowej nie poradziłby sobie sam. Szczęśliwie był tam pan Grzegorz, znakomicie przygotowany do sprawy. Widać, że człowiek ma doświadczenie i zna się na rzeczy! Potrafi też uspokoić swojego zdenerwowanego klienta.
 • Reklama

 • No też o nim słyszałem pozytywne opinie, jak szukałem adwokata w okolicy. Polecił mi go kumpel rozwodnik, w sumie smutna sprawa, ale adwokat pomógł i załatwił sprawę szybko, mimo iż żona nie chciała dać mu rozwodu i przeciągała sprawę w czasie, jak tylko się dało. Ja ostatecznie znalazłem sobie adwokata z Wrocławia, tak było mi wygodniej, nie musiałem dojeżdżać. Ale jeśli ktoś poszukuje pomocy w Lubinie, to myślę, że Grzegorz Buba to dobry wybór.
 • Równiez korzystałem z usług adwokata Buby. Chodziło o ustalenie kontaktów z dziećmi. Są to dośc trudne sprawy, poniewaz sąd zazwyczaj niemal całkowitą opiekę przyznaje matce. Adwokat Buba był bardzo dobrze przygotowany i dzięki temu skuteczny.
 • Polecam mecenas Anetę Rząsę-Nawrot. Miałam dwie sprawy, nieprzyjemne i trudne, była walka o dzieci, alimenty, a później majątek. Poleciła mi ją znajoma i dzięki Bogu zdałam się na Panią mecenas, bo ostatecznie przy jej pomocy sprawy skończyły się dla mnie lepiej niż przypuszczałam. Naprawdę dobry prawnik.
 • Ja też polecam Panią mecenas Nawrot. Zaangażowana w sprawę,nie olewa klienta, przygotowana, poświęciła dużo czasu i serca moim problemom. W sumie sprawa długo trwała, ponieważ była wielowątkowa, trzeba było jeździć do Zielonej Góry. Pani mecenas wyciągnęła mnie z nie małych kłopotów. Jest wielu prawników, ale mam wrażenie, że chcieliby tylko sprawy proste i przyjemne, a pani adwokat podjęła się mojej według innych bardzo trudnej, a to się ceni.
 • Aleksandra
  Wysłany: 2016-09-01 14:52:02

  Pan Adwokat Grzegorz Buba najlepszy ! zaangażowany w sprawę , konkretny człowiek. Polecam !
 • Urszula
  Wysłany: 2016-09-14 12:00:51

  Witam Państwa Poszukuję prawnika ,który zajmuje się upadłością konsumencką ? Dziękuję za wskazówki . Urszula
 • Urszula
  Wysłany: 2016-09-14 12:03:31

  Witam Państwa Poszukuję prawnika ,który zajmuje się upadłością konsumencką ? Dziękuję za wskazówki . Urszula
 • Marek
  Wysłany: 2017-01-16 23:01:33

  Ja gorąco polecam adwokata Dariusza Leszczyńskiego, doskonale się porusza w prawie rodzinnymi, cywilnymi i karnym. Poprowadził mi rozwód i podział majątku, a bratu sprawę karną. Jestem mu bardzo wdzięczny. Ceny ma przystępne.Gdyby ktoś potrzebował podsyłam stronę: www.adwokat-leszczynski-lublin.pl
 • Romuś
  Wysłany: 2017-02-02 11:02:00

  adwokacie to temat rzeka, sa rozni tak jak rozni sa sedziowe, hydraulicy, kierowcy itp :) jeden jest dobry, drugi nie. Prowadze firme, mialem rozwod, i rpzez ten czas korzystalem z pomocy wielu adwokatow, takze mam pewne rozeznania i jestem w stanie stwierdzic, ktory mi pomogl, a ktory niestety sie nie sprawdzil, nie chce jednak publicznie stawiac zlych ocen, jesli ktos jest zainteresowany zapraszam do kontaktu mailowego romekdyz@onet.pl
 • Eryk Wrona
  Wysłany: 2017-04-24 18:03:10

  Polecam Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Jencz-Piotrowska Adwokat Karol Piotrowski z Lublina. Pomogli mi z podziałem nie tylko pieniedzy ale takze udziałów w firmie po rozwodzie. Pani magladena jencz-Piotrowska zna się na rzeczy, reprezentowała mnie w sądzie, a do tego nie zdarła dużo pieniedzy.
 • Witam, z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
 • halina
  Wysłany: 2017-05-15 11:04:54

  Adwokat Łukasz Lecyk, tylko i wylacznie!!Q Rozwiodl mnie i wywalczyl duze alimenty na dzieci, polecam
 • Wójcik Marianna
  Wysłany: 2017-05-23 16:55:19

  Zgadzam się z Panem Erykiem! Pan Karol Piotrowski z Kancelarii Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Jencz-Piotrowska Adwokat Karol Piotrowski z Lublina pomógł mi załatwić wszelkie formalności związane ze spadkiem. Dzięki niemu zyskałam wiele. Polecam
 • BasiaBB
  Wysłany: 2017-05-30 08:47:32

  a ja polecam p. mecenas Annę Baluk z Łęcznej. bardzo przyjazne podejścia i duże zaangażowanie.
 • Kamila Woźniak
  Wysłany: 2017-06-23 12:29:56

  Myślę, że mogę pomóc. Znam naprawdę dobrego adwokata z Lubina, Karol Piotrowski. Swojego czasu trochę poróżniłam się z bratem i kwestii podziału majątku po rodzicach nie szło rozwiązać bez pomocy sądu. A na sali sądowej nie poradziłby sobie sama. Szczęśliwie był tam pan Karol, znakomicie przygotowany do sprawy. Widać, że człowiek ma doświadczenie i zna się na rzeczy! Potrafi też uspokoić swojego zdenerwowanego klienta. Myśle że w każdej sprawie potrafi pomóc także polecam.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane