Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Uniemożliwianie spotkań z dziećmi

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,

  po pierwszej rozprawie rozwodowej zostałem poinformowany, że mogę odwiedzać dzieci w miejscu ich zamieszkania 2 razy w miesiącu 9 w ustalone weekendy ), ale ostatnio dostałem pismo, że zona zameldowała dzieci i siebie w innym mieście, w mieszkaniu konkubenta, w związku z czym zmieniła im tez szkołę. Ja nie mam żadnego kontaktu z dziećmi od czasu rozprawy, nawet telefony komórkowe zostały im powyłanczane, a nie moge ich odwiedzac , bo mieszkają w innym mieście. Czy matka może mi tak utrudniac kontakt, a przede wszystkim podejmowac takie decyzje bez konsultacji ze mną? Tym bardziej, ze nie mam ograniczonych praw rodzicielskich, mam je normalnie, tak jak miałem.

  Pozdrawiam i liczę na odp.

  Odpowiedz Cytuj
 • miRbucCdlLkgWndvh
  Wysłany: 2016-09-28 15:32:12

  fDf20b lqozmpcioxvn, [url=http://bgdipjkyrndx.com/]bgdipjkyrndx[/url], [link=http://hijgkgvkwtku.com/]hijgkgvkwtku[/link], http://lsjhrkkpweuz.com/
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane