Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

samochod przed podzialem majatku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, chciałabym krotko opisać i zapytac...
    mój kuzyn jest po rozwodzie przed podziałem majątku, jego była żona żąda oddania mu jego samochodu z powodu jej wyjazdu z dziećmi na kilka tygodni ( ma oczywiście swój, lecz szantażuje go, że jeśli nie dostanie to nie zobaczy dzieci :/ ) Prawnik doradził, żeby nie wykonywać czynności przed rozprawa, ale mój brat chce, na względy bezpieczeństwa dzieci "dać" samochód z podpisaniem umowy użyczenia. Czy jest to dobre rozwiązanie????Co najlepiej zrobić? Proszę o pomoc.

    Odpowiedz Cytuj
  • Witam Do czasu zakończenia sprawy o podział majątku korzystniej będzie nie dokonywać żadnych ruchów odnośnie posiadanych przez siebie składników majątkowych. Przekazanie żonie samochodu może spowodować, iż będzie ona domagać się przyznania tego pojazdu na własność w ramach toczącego się postępowania. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt adw. Piotr Meller tel. 502 199 050
  • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane